preloader

Opinie

Ogólne
9.9 / 10
Lokalizacja
9.5 / 10
Domek
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Ewelina Ziółkowska
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Diana Pietruszewska
Na majówkę było po prostu rewelacyjnie! Domki są świetnie wyposażone – niczego nam nie brakowało. Właściciele bardzo mili, pomocni i tworzą naprawdę przyjazną atmosferę. Zdecydowanie polecamy to miejsce i na pewno jeszcze tu wrócimy! ? Pozdrawiamy! ??
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10
marta aa
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Klaudia Bielecka
Spokój, relaks, odpoczynek ? bardzo polecam, dawno nie byłam w tak wyjątkowym miejscu!
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Roksana Pietruszewska
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Natalia Bielecka
Mieliśmy przyjemność zatrzymać się w „Domkach na Luzie” i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że to miejsce absolutnie wyjątkowe. Właściciele są niezwykle życzliwi, pomocni i tworzą cudowną, przyjazną atmosferę już od pierwszego kontaktu. Same domki zachwycają – wszystko jest na bardzo wysokim poziomie, dopracowane w każdym szczególe, nowoczesne i komfortowe. Widać ogromną dbałość o estetykę i wygodę gości. To miejsce ma w sobie coś wyjątkowego – spokojne, klimatyczne, idealne do odpoczynku i naładowania baterii. Zdecydowanie zostaje w pamięci na długo. Serdecznie polecam każdemu – na pewno jeszcze tu wrócimy!
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Maria Hajduk
Wspaniałe miejsce do wypoczynku – cisza, spokój i kameralna atmosfera. Domki są pięknie urządzone, z dużą dbałością o komfort gości i bardzo bogato wyposażone. Ogromnym atutem w zimowe dni jest jacuzzi z gorącą wodą, w którym można się swietnie zrelaksować. Tuż obok znajduje się bardzo fajny stok narciarski, co czyni to miejsce idealnym na wypad na narty. Z pewnością wrócimy tu latem, gdy będzie można grillować i spędzać czas przy basenie. Gorąco polecam!
29 Gru 2025
Więcej
10 / 10
Mariusz Mazur
Bardzo polecam Domki na Luzie.
11 Paź 2025
Więcej
8 / 10
Magdalena Mikołajczak
2 Paź 2025
Więcej
10 / 10
Krzysztof Bachleda
❤️??☯️☝️?????????
21 Wrz 2025
Więcej
10 / 10
Monika
Fantastyczne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku. Domki bardzo czyste, dobrze wyposażone i zadbane. Wokół cisza, dużo zieleni i prawdziwy kontakt z naturą – idealne warunki do relaksu. Właściciele przesympatyczni, pomocni i z sercem do tego, co robią. Widać, że zależy im na komforcie gości. Świetna baza wypadowa, ale też super, żeby po prostu posiedzieć w spokoju. Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę!
21 Wrz 2025
Więcej
10 / 10
Klaudia Rachwalik
Świetne miejsce na na weekend z rodziną, przyjaciółmi czy wieczór panieński/ kawalerski. Domki nowoczesne i bardzo ładne, w pełni wyposażone.Bardzo dobry kontakt z właścicielem. W pełni udany pobyt!
21 Wrz 2025
Więcej
10 / 10
Agata Anna Majewska
Wspaniała lokalizacja cicho, spokojnie tak więc jeśli ktoś szuka spokoju i chwili wytchnienia polecam w 110% Do dyspozycji piękne nowocześnie urządzone domki,duży podgrzewany basen fantastyczne jacuzzi oraz grill. Właściciele bardzo mili, z dużą dbałością podchodzą do klienta, aby czuł się komfortowo i niczego mu nie brakowało. Od początku pobytu zostaliśmy bardzo mile ugoszczeni. Miejsce idealne do odpoczynku w górskim krajobrazie. POLECAMY I WRACAMY!
20 Wrz 2025
Więcej
9 / 10
Agata
16 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Domek
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Rychu Rabiej
Super , polecam , bardzo ładnie, basen i jacuzzi super !!!
12 Wrz 2025
Więcej
10 / 10
Daniel
Mega wypoczynek dzięki pieknemu domkowi z basenem oraz jacuzzi Idealnie dobrane rzeczy do siebie, domek basen i jacuzziNie było takiej rzeczy
31 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Domek
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Arek Kulejewski
SUPER miejsce, bardzo mili właściciele
22 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Gosia
Cudowne miejsce ❤️ Zdecydowanie polecam ten domek, jeden z najlepszych w jakim spędziliśmy pobyt. Idealne miejsce na odpoczynek, jacuzzi oraz basen robią robotę ? Mam nadzieję że niedługo znowu tam zawitamy. Pani właścicielka bardzo miła ?
16 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Domek
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Kasia B
Właśnie wróciliśmy z pobytu w domku. Był to cudowny relax w pięknym obiekcie. Przemiła obsługa. Wszystko na wysokim poziomo. Smaczne śniadanie dostarczone rano. My czujemy się zrelaksowani i na pewno tam wróciły na błogie lenistwo.
15 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Mateusz Łyduch
Cudowne miejsce ❤️
10 Sie 2025
Więcej