preloader

Voucher podarunkowy- idealny prezent dla bliskiej osoby.

Voucher podarunkowy/kwotowy na pobyt w Uroczysko Lutówko.

Wszyscy wiemy jak trudno jest wybrać odpowiedni prezent. Zwłaszcza, jeśli chcemy podarować coś bliskiej osobie - mamie, tacie, małżonkowi, najlepszemu przyjacielowi lub koledze w pracy. Czy to urodziny, święta, rocznica ślubu, czy wypoczynek rodziców z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu. 

 

Voucher kwotowy może być wykorzystany na noclegi w naszym obiekcie.

Nasza recepcja z przyjemnością pomoże w doborze najlepszej oferty. Zapraszamy do kontaktu: +48 609 542 119

 

Ważne informacje:

Zameldowanie: 16:00

Wymeldowanie: 11:00

WARUNKI:

  • Po dokonaniu wpłaty całości kwoty voucher zostanie przesłany w formie elektronicznej,
  • Po uiszczeniu dodatkowej kwoty w wysokości 30PLN voucher zostanie wysłany kurierem w eleganckiej oprawie.
     
  • Okres wykorzystania vouchera przez osobę obdarowaną to 6 miesięcy od daty zakupu, z wyłączeniem terminów świątecznych oraz długich weekendów.
     

Regulamin Voucheru :

1. Voucher zostaje wystawiony i przesłany drogą elektroniczną, lub przekazany bezpośrednio nabywcy tylko po uprzednim uregulowaniu kwoty całkowitej. Przy dodatkowej opłacie 30PLN voucher zostanie wysłany w eleganckiej, papierowej formie kurierem na wskazany adres.

 2. Voucher uprawnia do skorzystania z oferty określonej na podstawie niepowtarzalnego numeru identyfikacyjnego i określa wartość możliwą do wykorzystania na nocleg w naszym obiekcie Uroczysko Lutówko.

3. Numer identyfikacyjny znajduje się u góry Vouchera, jako pierwszy wers. Każdy Voucher posiada swój unikalny numer. Nie ma możliwości zmiany numeru, jest on podstawą do określenia ważności oraz warunków korzystania z Vouchera. 

4. Wszystkie Vouchery są ewidencjonowane przez Dział Recepcji Uroczysko Lutówko.

5. Nabywcą jest każda osoba pełnoletnia lub osoba prawna dysponująca Voucherem i akceptująca postanowienia niniejszego Regulaminu.

6. Użytkownikiem jest uprawniona osoba do korzystania z Vouchera na obowiązujących go zasadach i promocjach określonych według nr identyfikacyjnego. 

7. Voucher nie może być wymieniony na ekwiwalent pieniężny. 

8. Voucher może być realizowany wyłącznie w obiekcie Uroczysko Lutówko.

9. Voucher może być wykorzystany jednorazowo bez możliwości podziału. 

10. Nabywca/ Użytkownik wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów , oraz ogólnego regulaminu pobytu. 

11. Obiekt uroczysko Lutówko zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu Vouchera. Wszelkie zmiany obowiązują od daty ich wprowadzenia przez obiekt, po udostępnieniu zmienionego Regulaminu. 

12. Voucher jest ważny od daty otrzymania. 

13. Voucher jest ważny przez okres 6 miesięcy od daty otrzymania, w przypadku, gdy nie ma nim informacji o terminie ważności lub innych odstępstwach. 

14. Data ważności Voucherów nie ulega przedłużeniu. 

15. Obiekt Uroczysko Lutówko nie ponosi odpowiedzialności za Voucher, który został utracony lub uszkodzony, po jego przekazaniu Nabywcy. 

16. Vouchery nie łączą się z innymi promocjami. Nie mogą być realizowane w okresach świątecznych i podczas ofert specjalnych. 

17. Zakupiony Voucher nie podlega zwrotowi. 

18. Vouchery nie łączą się ze sobą. 

19. Użytkownik jest zobowiązany do zapłaty kwoty stanowiącej różnicę pomiędzy wartością vouchera a ostateczną kwotą rozliczenia gotówką, kartą płatniczą. 

20. Obiekt Uroczysko Lutówko ma prawo odmówić zrealizowania Vouchera, gdy: 

• Upłynął termin ważności Vouchera. 

• Uszkodzenie Vouchera uniemożliwia odczytanie danych zapisanych na Voucherze. 

• Nie dokonano wcześniejszej rezerwacji pobytu.

 • Obłożenie w obiekcie jest wysokie lub jest brak wolnych miejsc. 

• Nastąpiło złamanie któregokolwiek z podpunktów 1-20. 

21. Wszelkie nieprawidłowości oraz błędy w treści, zasadach i numerze identyfikacyjnym na Voucherze należy zgłosić na wskazany adres email uroczysko@uroczyskolutowko.pl w przeciągu dwóch tygodni od dnia otrzymania Vouchera przez Nabywcę.

Dane osobowe

Kod rabatowy Kod rabatowy
UstawRegulamin i warunki

Administratorem danych osobowych jest :
Koniczynka Sp. z o.o. Toruń, Marii Skłodowskiej-Curie 61