preloader

Opinie

Ogólne
9.6 / 10
Lokalizacja
8.7 / 10
Wyżywienie
9.5 / 10
Pokój
9.1 / 10
Obsługa
9.9 / 10
8 / 10
BlackGooseYT
23 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Giorgos Pyrounakis
21 Maj 2026
Więcej
9 / 10
Sanecznik
9 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Małgorzata
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w w OW Sorento Ośrodek oddalony od głównych tras, w cichym i spokojnym miejscu ale można dojechać bez problemu asfaltową drogą. Na miejscu parking i bardzo przyjemne otoczenie wokół obiektu. Bardzo smaczne i różnorodne śniadania, możliwość wykupienia obiadu. Bardzo życzliwy i pomocny personel- wszyscy bez wyjątku :)Przy pełnym obłożeniu ośrodka ( a tak było w trakcie majówki) jeden ekspres do kawy powodował, że przy śniadaniu wciąż była kolejka po kawę.
7 Maj 2026
Więcej
7.5 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Milosh
Cicha okolica, widokowa, pyszne obfite śniadania
3 Maj 2026
Więcej
7.5 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Maciej
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Moniaa33
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Katarzyna Kurek
W Sorrento spędziliśmy Wielkanoc. Pobyt był bardzo udany - pyszne jedzenie (szczególnie ciasta), miła atmosfera, profesjonalna i pomocna obsługa. Pokoje czyste i schludne, bardzo wygodne. Wokół było sporo pięknych miejsc, które można było odwiedzić po krótkiej przejażdżce autem. Córka (2 lata) spędziła też sporo czasu na placu zabaw i w kąciku zabaw - bardzo zadowolona. Co ważne - miejsce pozytywnie nastawione do małych dzieci.
7 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Grzegorz Pęczek
6 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Julita Szal
Właśnie wróciliśmy ze wspaniałego popytu świątecznego. Dostaliśmy bardzo wygodny i czysty pokój typu studio. Obiekt bardzo zadbany i czysty. Jedzenie bardzo dobre i w ogromnych ilościach. Obsluga miła. Z pewnością wrócimy w większym skladzie. Super miejsce w pięknej okolicy!!!!
6 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Alan Janicki
Wszystko git, tylko jak na czteroosobowy pokój to stanowczo za mały.
31 Mar 2026
Więcej
8 / 10
Dariusz K.
1 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Jan Marczuk
Jeden z najlepszych obiektów w swojej klasie w którym byłem. Daje najwyższa notę z uwagi na: czystość w obiekcie, przyjazny i kulturalny Personel, wspaniałe śniadania oraz wspaniałą atmosferę.
28 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Jerzy Dlugosz
Śniadania pyszne i różnorodne.obiado kolację po umówieniu wcześniejszym , pokoje super
17 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Nina Urbaczewska
Ośrodek jest pięknie położony, czysty, przytulny. Obsługa jest przemiła. Jedzenie rewelacyjne, zróżnicowane, smaczne, kolorowe i naprawdę dużo ? Polecam!
13 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Damian Miecznik
Nigdzie nie ma tak uprzejmej i pomocnej obsługi jak w tym ośrodku
10 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Robert Kaczmarek
Super miejscówka.
3 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Bogumił Śpiołek
Fajna miejscówka
18 Sty 2026
Więcej
10 / 10
Benedykt Szokalski
Klimatyczne miejsce, bardzo miła obsługa, posiłki smaczne i urozmaicone. Właściciel elastyczny i otwarty na sugestie. Polecem
3 Sty 2026
Więcej
10 / 10
Profanka
Wspaniałe miejsce,czyste, bardzo estetycznie urządzone wnętrza. Właścicielka bardzo miła, obsługa beż zarzutu. Święta BN cudowne, przepiękne dekoracje, pyszne i obfite posiłki.
2 Sty 2026
Więcej