preloader

Opinie

Ogólne
9.6 / 10
Lokalizacja
9.5 / 10
Pokój
9.3 / 10
Obsługa
9.5 / 10
10 / 10
D. Acowasto
Świetne miejsce, ze świetną obsługą.
2 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Justyna Mirecka
Obsługa na 6 a nawet na 7 gwiazdek Nigdzie tak wspaniałej obsługi nie spotkałam. Personel jest zawsze uśmiechnięty, otwarty, bardzo miła atmosfera pomimo wszystko. Jedzenie wyśmienite i dużo. Bardzo polecam ten ośrodek na wypoczynek
16 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Adam T.
5 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Dorota Pomykała
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Damian Olivier
To jest wspaniale miejsce na odpoczynek po sezonie. Wygodne pokoje, fajna strefa spa w cenie, bardzo smaczne śniadania. A najwiekszym atutem jest restauracja serwująca przepyszne lokalne dania np.pstrag był wybitnty!!! Obsługa bardzo miła.Jednym słowem bardzo udany weekend ,pełen reset
23 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Sergiusz Lewandowski
21 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Aleksandra Pietrzykowska
29 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Justyna Sienkiewicz
Świetny pensjonat , który zdecydowanie zasługuje na bardzo dobrą opinię. Jedzenie było przepyszne – wszystko świeże, dobrze przygotowane i bardzo smaczne. Obsługa natomiast na najwyższym poziomie: bardzo uprzejma, pomocna i zawsze gotowa, aby pomóc gościom. Widać, że pracownicy dbają o dobrą atmosferę i komfort pobytu. Zdecydowanie polecam!
15 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Jan Gołdyn
Pani Julia , istna 1-osobowa orkiestra . Super obsługa zarówno przy przyjeździe jak i wymeldowaniu , zajebiste drinki i super obsługa oraz pomoc przy wyborze dań . Polecam :)
15 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Robert Lyzwa
Fajna lokalizacja widoki ,dobre jedzenie miła obsługa
15 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Julia Sienkiewicz
15 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Danuta Rychlewska
Polecam
9 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Zaneta Bartoszewska
Sterylnie,pięknie,oraz miło!Na samym wejściu obsługa bardzo pomocna.Pyszne bogate śniadanie,oraz świetna kuchnia w restauracji,wszystko świeże i mega porcje.Strefa SPA na dobrym poziomie.
23 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Anoni
20 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Klasa 4tż
Super miejsce miła obsługa baru
1 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Ivan Gorbachev
Dobre żarcie, świetna lokalizacja, spoko pokoje, narciarnia z zapięciami na narty na kluczyki, stół do bilarda
1 Sty 2026
Więcej
10 / 10
Natalia
Miły i przyjemny hotel, smaczna kuchnia
31 Gru 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Natalia Śmigiel
Miły i przyjemny hotel, smaczna kuchnia
31 Gru 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
8 / 10
Małgorzata Orlikowska
Byłam z rodziną w pensjonacie latem 2025. Obiekt sąsiaduje z kilkoma domostwami i kościołem. Wokół brak większej infrastruktury sklepowo-barowej, ale to nam nie przeszkadzało, bo przyjechaliśmy pobyć w ciszy i z dala od zgiełku miasta, i to nam się udało (choć czasem, kiedy na parterze, w restauracji, była zamknięta impreza, bywało glosno, ale do wytrzymania ?). Sam obiekt bardzo mi się podobał. Mieliśmy dość duży pokój z przestronną łazienką i takimż balkonem. Balkon miał przepiękny widok na okolicę. W pokoju szafa, czajnik do zrobienia herbaty, ręczniki, tv, jednym słowem wsYstko, czego potrzeba na kilkudniowy pobyt. Brakowało tylko bezprzewodowego internetu, który - jak zapewnia hotel na stronie - jest w cenie, a okazało się, że od powodzi jesienią 2024 go nie przywrócono w całej okolicy. Trudno mieć o to pretensje do właścicieli obiektu, niemniej dobrze by było, gdyby o jego braku informowali otwarcie, a nie obiecywali coś, czego nie mogą spełnić (ostatecznie przy planowaniu wycieczek po okolicy korzystaliśmy z internetu w telefonach). W cenie pobytu wykupiliśmy śniadania. Były pyszne i dość bogate (nabiał w kilku postaciach, wędliny, jajecznica, kilka rodzajów warzyw, owoców, mleko i płatki, ciasta, do tego kilka rodzajów napojów ciepłych). Za dodatkową opłatą skorzystaliśmy z sauny. Też bez zarzutu. Ogólnie pobyt w hotelu wspominam bardzo miło. Jedyne co mozna byłoby poprawić to nastawienie personelu. Podczas pobytu obsługiwały nas w sumie 3-4 osoby (recepcja, bar, jadalnia/kuchnia). Wszyscy zachowywali się profesjonalnie (np.odpowiadając na zadawane pytania), niemniej brakowało uśmiechu, "ludzkiego podejścia", czegoś co by sprawiło, że gość czuje się tam mile widziany, a nie jak petent. Hotel jest naprawdę super ma zadatki na to, żeby stać się miejscem, do którego się wraca, ale to "zimne" nastawienie pracowników, psuje efekt. To absolutnie nie zarzut, raczej wskazówka dla właściciela, żeby nad tym popracował.
17 Gru 2025
Więcej
10 / 10
Michal
7 Gru 2025
Więcej
7.5 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa