Opinie
Ogólne
9.8 / 10
Lokalizacja
10 / 10
Domek
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Super miejsce dobrze wyposażone pokoje dużo atrakcij bar w zasięgu ręki miejsce na ognisko przy każdym domku stoi grill zalecam na ciepłą pogodę wziąść krem przeciwsłoneczny czapkę z daszkiem i oczywiście wędkę ?? na pewno tam wrócę ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
21 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Miałam przyjemność gościć w ośrodku w czerwcu tego roku Piękny ośrodek, komfortowe domki, czyste i w pełni wyposażone , wspaniali i bardzo życzliwi gospodarze. Ośrodek przyjazny zwierzętom. Z wyrazami szacunku Urszula wraz z córką Karoliną
11 Cze 2026
Więcej
10 / 10
7 Cze 2026
Więcej
10 / 10
19 Maj 2026
Więcej
10 / 10
17 Maj 2026
Więcej
10 / 10
20 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
22 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Domek
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
19 Wrz 2025
Więcej
10 / 10
Ośrodek nad jeziorem Giłwa. Wspaniali właściciele jak i obsługa.
17 Wrz 2025
Więcej
10 / 10
26 Sie 2025
Więcej
10 / 10
18 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Byliśmy pierwszy raz i to był cudowny tydzień spędzony na łonie natury.Wspaniali właściciele,domki super i ten widok z tarasu na jezioro piękny.Dlugo będziemy wspominać pobyt mamy nadzieję wrócić za rok.
17 Sie 2025
Więcej
10 / 10
9 Sie 2025
Więcej
8 / 10
30 Lip 2025
Więcej
10 / 10
20 Lip 2025
Więcej
10 / 10
Dobre miejsce i dobrzy gospodarze. Kto poznał to miejsce, ten wraca.
16 Lip 2025
Więcej
10 / 10
11 Lip 2025
Więcej
10 / 10
6 Lip 2025
Więcej
10 / 10
Wspanialy osrodek , prowadzony przez przemiłą rodzinę! Bogna, Adam, Ania i Przemek zawsze uśmiechnięci chętni do pomocy czy też rozmowy. Mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu ośrodka co widać na każdym kroku. Od świetnie wyposażonych i czyściutkich domków do dobrze zaopatrzonego baru. Teren ośrodka jest malowniczo położony co można podziwiać z tarasu wlasnego domku. Niepowtarzalny klimat, dziec w wieku on 3 do 15 lat zachwycone, rodzice wypoczęci. Będziemy wracać!
5 Lip 2025
Więcej
10 / 10
Super miejsce na długi i krótki wypoczynek .Państwo którzy prowadzą bar brawa ,mili uśmiechnięci. Jedzenie jest przepyszne, wszystko świeże a hamburger podbił nasze serca .
Polecam serdecznie takie miejsca to perełki i naprawde lepszego nie ma w okolicy.
24 Cze 2025
Więcej