Мнения
Czysto jednak po niektórych meblach widać znak czasu
Potrawy smaczne pyszne pieczywo
Położenie super
Nie mam żadnych zastrzeżeń
Mało urozmaicone dania śniadaniowe
Czysty i zadbany
Szeroki wybór potraw
Super położenie i przepięknymi widokami na góry
Personel bardzo uprzejmy i pomocny
Czysto łóżko wygodnie
Smacznie każdy znajdzie coś dla siebie
Lokalizacja idealna wszędzie jest blisko
Personel fachowy panie bardzo miłe i pomocne
Pokoje czyste i urządzone funkcjonalnie.
Jedzenie bardzo dobre, duży wybór i ładnie podane. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Lokalizacja w centrum a człowiek czuje się jak na przedmieściach, cisza i spokój.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Panie zawsze służą pomocą.