Reviews
Pokoje bardzo eleganckie i nowocześnie urządzone. Czysto, pieknie i funkcjonalnie.
Piekna okolica. Blisko stoki i karczmy.
Bardzo mili i profesjonalni wlasciciele. Napewno wrócę tam z radością.
Piękny pokój, czysty, przede wszystkim nowoczesny, a nie w stylu góralskim. Niczego mu nie brakowało. Widok na góry niesamowity, przepiękny, ciężko było oderwać wzrok.
Dla tych co jeżdżą na nartach idealna. Ja o dziwo nie przepadam za tym rodzajem sportów zimowych. Ale lokalizacja i tak była super. Kawałek od centrum, można ma spokojnie dojechać lub jak my zrobić spacer. Cisza, brak z każdej strony budynków.
Pierwszy raz byłam tak miło zaskoczona gościnnością. Kontakt z gospodarzem i spotkanie z gospodynią, na ogromny plus.
Widok z balkonu na góry
W spokojnym miejscu
Bardzo uprzejmi i pomocni własciciele