Reviews
Czysto ,przestronnie, bez żadnych problemów
Jedzenie bardzo smaczne , świeże. Pięknie i schludnie podane.
Blisko deptaka ,jeziora a pomimo to cicho. Można odpocząć.
Pani bardzo miła , śniadanie dostaliśmy od razu po przyjściu
Czysto jak w domku bajka
Świeżo , pysznie, radośnie
Najlepsza
Przemiła i cudowna obsługa ,jedzenia aż za dużo
Idealnie czysto, bardzo dobrze wyposażone lokum
Można wybrać konsumcje w lokalu lub dostarczenie pod drzwi od 6:30. Dla mnie idealne rozwiązanie.
Obiekt w centrum że wszystkimi tego konsekwencjami
Profesjonalnie, fachowo. Dobrze wytłumaczony dojazd i dotarcie do pokoju.
pięknie, bardzo funkcjonalnie i bardzo czysto
doskonałe sniadania
doskonała lokalizacja
serwis na najwyższym poziomie
Wszystko super :)
Jeśli ktoś nastawi się na jajecznicę, bekon itp to będzie zawiedziony. Śniadania to tylko pyszna kanapka + wyciśnięty świeży sok z pomarańczy. Aaaaa i kawa przepyszna!
Idealna
Pani Manager - świetny kontakt, super pomocna, profesjonalizm 100%
W pokoju, który zajmowałam przydałby się mały stolik aby usiąść do śniadania czy przy kawie