Reviews
Bardzo czyso
Pyszne śniadania
Bllisko centrum i bliskość parku
Super
Pokój bardzo czysty, higiena bez zastrzeżeń
Śniadanie odpowiednie, smaczne
Blisko centrum no i bardzo blisko na spacery wzdłuż jeziora
Personel bardzo pomocny, ale dostępny tylko telefonicznie.
Wszystko super ?
Pyszne ?
Bardzo dobra ?
Bardzo miły i profesjonalny ?
Bardzo czysto, funkcjonalnie urządzone przestrzenie. Zameldowanie i wymeldowanie mogłoby być bardziej elastyczne w szczególności w kwestii godzin działania kodu.
Brakowało większego wyboru (jajecznica, jaja gotowane, kiełbaski), jednakże smak i sposób podania absolutne 10/10. Bardzo miła i pomocna obsługa podczas śniadania.
Bardzo dobra lokalizacja, brak problemów z parkowaniem, bliskość jeziora i sklepów.
Obsługa fantastyczne się spisała, mieliśmy dodatkowe życzenia i bez problemu zostały one uwzględnione, za co serdecznie dziękujemy.
Czysto
Smaczne
Blisko jeziora i centrum Szczecinka
Bezproblemowe zakwaterowanie, w pełni automatyczne
Jedzenie świeże, ale bez możliwości modyfikacji śniadań, co przy alergiach pokarmowych jest kłopotliwe :(
fajna by była mozliwość zjedzenia czegos na ciepło. choćby owsianki , czy prostej jajecznicy :)
Akurat był 1 maja, więc śniadanie podano pod drzwi w formie ,,lunch box. Było dobre i dość obfite, no ale to nie bufet szwedzki ;-)
Czysto i bardzo przyjemnie
Dobre śniadanie , duży wybór
Dobra lokalizacja widok z balkonu super
Pyszne śniadanie!
Super lokalizacja, w samym centrum
Pomocna obsługa