Reviews
Czysto, wystrój prosty i funkcjonalny.
Nie oferowane
Dość dobrze skomunikowane z centrum, dla moich potrzeb - dosonałe.
Kontakt w kwestii rezerwacji błyskawiczny, obsługa na miejscu - uprzejma i dyskretna.
wszystko co potrzebne jest Nic dodać
we własnym zakresie
idealnie blisko centrum
za wiele kontaktu nie potrzebowaliśmy ale ten, który zaistniał bardzo pozytywny. Otwarci na prpozycje EXTRA
Pokój czysty, funkcjonalny, świetnie urządzony. Minusem był brak kaloryfera w łazience.
Nie korzystałam.
Dla celów mojego wyjazdu lokalizacja była odpowiednia. Brak bezpośredniego połączenia komunikacją miejską ze starówką, ale autem droga zajmuje jedynie 15 minut.
Miła obsługa.
pokój czyściutki, funkcjonalny, na wyposażeniu wszystkie niezbędne rzeczy: czajnik, budzik, szklanki, stolik, telewizor, budzik, 2 ręczniki, suszarka do włosów, igielnik, mydło, woda w butelce 500 ml, cukiereczek na osłodę, budzik, szafa, stolik ;) jedna mała wada - estetyczna trochę łuszcząca się farba na 1 ścianie koło łóżka - ale było to widać na zdjęciach oraz brak mini szamponu.
noclegi nie oferują wyżywienia, ale w budynku można było korzystać z mikrofalówki i lodówki.
dobra lokalizacja, blisko centrum i przystanków autobusowych
miła, profesjonalna, bezproblemowa i dyskrenta
Przestronne, czyste
Śniadania bardzo dobre, najbardziej smakował nam chleb.
Cicho, bardzo dobra okolica. Blisko do miejsc, które chcieliśmy zobaczyć
Bezproblemowa i sympatyczna. Pozdrawiamy Napoleona.
nie korzystałam
Standard satysfakcjonujacy
Pyszne
Blisko do szkoly
Bez zarzutu
Nie korzystałam
Super jest nawet czajnik , kubki, szklanki i woda mineralna
NIe korzystałam
Fajne blisko centrum
Bardzo sympatyczna
pokój czysty, spełniający wymagania,
nie korzystałam
j.w
bez zastrzeżeń, obsługa konkretna, rzeczowa, uprzejma
Pokoje czyste, schludne i zaaranżowane z głową :) łazienka malutka, ciasna ale za to własna ;) ogólny odbiór pomieszczenia bardzo pozytywny
obiekt nie proponował posiłków :) ale dla mnie nie jest to wcale minus :)
Cicha przyjemna okolica domków jednorodzinnych, jednoczenie nie oddalona zbyt mocno od centrum, bardzo ciche i spokojne miejsce :)
wszystko tak jak być powinno, sprawnie, kulturalnie, bez zbędnego zamieszania, po prostu super :)
czysty i przestronny
nie korzystalismy
blisko do przystanku tramwajowego skad latwo dojechac na targi
bardzo mila i pomocna