Reviews
Za cenę 130,00 zł za nocleg oczekiwałam przynajmniej śniadania.
Pokój większy niż się spodziewałam, łóżko wygodne, pościel czysta. Łazienka funkcjonalna,czysta,z kompletem świeżych ręczników i jednorazowymi kosmetykami. W pokoju było troszkę zimno, ale na zewnątrz był ostry mróz...
Nie korzystałam z wyżywienia . W pokoju był czajnik elektryczny oraz woda mineralna.
Ładna dzielnica, spokój a zarazem łatwy dojazd do centrum. Idealnie na spokojny pobyt.
Mila, uczynna obsługa. Zostałam przywitana z uśmiechem na twarzy i to się pamięta :)
brak wyżywienia
Pokój wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria, bardzo przytulny
Nie miałam okazji spróbować
Niedaleko przystanku tramwajowego łatwy dojazd do centrum, okolica bardzo spokojna
Obsługa bardzo uprzejma, profesjonalna i rzeczowa