Opinie
bardzo czysto
naleśniki mi nie smakowały:) reszta wszystko smaczne
mega lokalizacja
super pomocna obsługa
Czysto,dostępne podstawowe kosmetyki ,przestronne pokoje z pięknym widokiem
Śniadania ok ,smaczne ,urozmaicone, kolorowe,pyszne bułeczki,każdy znajdzie coś dla siebie
Położenie idealne ,blisko do PKP,busów,centrum
Bez zarzutu,miła i pomocna obsługa
Czystość. Wystrój wnętrz, poprostu super
Wszystko smaczne i świeże
Wszędzie blisko. Na krupowki ,na dworzec PKP, na termy zakopianskie
Świetny, miły uśmiechnięty
Ogólnie hotel jest czysty i zadbany, świeże kwiaty na holach dodają klimatu, jednak pościel mogłaby być dokładniej sprawdzana przed przyjazdem gości - były na niej włosy.