preloader

Opinie

Ogólne
9.7 / 10
Lokalizacja
9.9 / 10
Wyżywienie
9.6 / 10
Pokój
9.5 / 10
Obsługa
9.8 / 10
9 / 10
Monika M.
brakowało mi suszarki w pokoju,lodówki, wentylacji
2 Cze 2026
Więcej
9 / 10 Pokój

bardzo czysto

9 / 10 Wyżywienie

naleśniki mi nie smakowały:) reszta wszystko smaczne

10 / 10 Lokalizacja

mega lokalizacja

10 / 10 Obsługa

super pomocna obsługa

10 / 10
Mariola Nowicka
Polecam
1 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Mariola N.
Wszystko zgodne z ofertą
31 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Pokój

Czysto,dostępne podstawowe kosmetyki ,przestronne pokoje z pięknym widokiem

10 / 10 Wyżywienie

Śniadania ok ,smaczne ,urozmaicone, kolorowe,pyszne bułeczki,każdy znajdzie coś dla siebie

10 / 10 Lokalizacja

Położenie idealne ,blisko do PKP,busów,centrum

10 / 10 Obsługa

Bez zarzutu,miła i pomocna obsługa

10 / 10
Maria B.
Wszystko w jak najlepszym porządku
29 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Anna Kozłowska
Siódmy pobyt w hotelu znów bardzo udany . Wszystkie Panie :Recepcjonistki? , Panie utrzymujące prządek ?Panie w Restauracji bardzo miłe pomocne❤️ Śniadania bardzo dobre☕ Obiady pyszne ,duże porcje ceny przystępne.Polecam☀️
29 Maj 2026
Więcej
10 / 10
diana
- super miejscowka, blisko Pkp, autobusy, Gubalowka itp. - piekny widok z okien hotelu, ale z jednej strony z drugiej troche gorzej i widok na ruchliwa ulice, z przodu budynku park, miejsce do biegania spacerow lub spoczynku i podziwiania szczytow -restauracja na miejscu, smaczne obiady - sniadania okej, dla wybrednych moze byc srednio, mi osobiscie brakowalo slodkich potraw_ nalesniki mi nie smakowaly. -w pokojach przydalaby sie wentylacja, klkmatyzacja, suszarka do wlosow, lodowka, ( sa one ogolnie dostepne w hotelu w razie potrzeby), pokoje czyste, posciel moglaby by byc zamiast przescieradla zwyklego na gumce bo schodzilo z lozka, wiec jest to dosc niechigienicznie -basen i sauna ok. Wsyatrczy dla osob ktore lubia ten sposob wypoczynku Osobiscie bede polecac i wracac, choc fajnie by bylo by troche sie podrasowal twn hotel i zmienil te minusy o ktorych pisalam:)) -
28 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Wiesław Z.
Dobrze byłoby w pokoju, który zajmowaliśmy wyłączyć ogrzewanie.
28 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Andrzej K.
Ładny obiekt z pięknymi widokami z okien
28 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Pokój

Czystość. Wystrój wnętrz, poprostu super

10 / 10 Wyżywienie

Wszystko smaczne i świeże

10 / 10 Lokalizacja

Wszędzie blisko. Na krupowki ,na dworzec PKP, na termy zakopianskie

10 / 10 Obsługa

Świetny, miły uśmiechnięty

10 / 10
Norbert
Swietna lokalizacja i piękne widoki z okna na Giewont.Pyszne śniadania ,resteuracja na miejscu ,czysto .Mila obsługa Polecam
27 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Iwona R.
Najbardziej podoba nam się położenie hotelu, bardzo miłe Panie w recepcji, jedynie wystrój pokoi można trochę ulepszyć.
26 Maj 2026
Więcej
9 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Daria Maroz
Bardzo polecam ten hotel! Byłyśmy tutaj z koleżankami podczas wyjazdu do Zakopanego i jesteśmy naprawdę zachwycone naszym pobytem. Od samego początku czułyśmy się bardzo mile widziane. Obsługa hotelu była na najwyższym poziomie – personel był niezwykle uprzejmy, pomocny i zawsze uśmiechnięty. Widać było, że pracownicy naprawdę dbają o gości i starają się, żeby każdy czuł się komfortowo. Hotel jest bardzo czysty, zadbany i dobrze zorganizowany. Pokoje były bardzo ładne i przytulne, a cały obiekt robi świetne wrażenie. Dodatkowym ogromnym plusem są przepiękne widoki – można było naprawdę odpocząć i nacieszyć się atmosferą gór. Śniadania były przepyszne, różnorodne i świeże. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bardzo doceniamy też wyjątkowe podejście hotelu do gości. Pewnego dnia musiałyśmy wyjść bardzo wcześnie rano w góry, jeszcze przed rozpoczęciem śniadania, które było od 7:30. Poinformowałyśmy o tym hotel i ku naszemu zaskoczeniu przygotowano dla nas ogromny prowiant na wynos. Był naprawdę świetnie przygotowany i wystarczył nam prawie na pół dnia podczas górskiej wycieczki. To był bardzo miły gest, który pokazuje, jak bardzo hotel dba o swoich gości. Na ogromny plus zasługuje również strefa relaksu – sauna była fantastyczna i po całym dniu chodzenia po górach była idealnym miejscem na odpoczynek i regenerację. Cały pobyt wspominamy fantastycznie. Atmosfera była cudowna, wszystko było dopracowane, czyste, komfortowe i na bardzo wysokim poziomie. Na pewno bardzo chętnie wrócimy tutaj ponownie i z całego serca polecamy ten hotel każdemu, kto planuje wyjazd do Zakopanego. ❤️
26 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Darya Yafimenka
Bardzo nam się podobał pobyt w tym hotelu! Lokalizacja była świetna — blisko centrum, a z pokoju mieliśmy przepiękny widok na góry. Śniadania były rewelacyjne, wszystko bardzo smaczne i świeże. Nawet kiedy nie mogliśmy zdążyć na śniadanie, hotel przygotował nam śniadanie na wynos, co było bardzo miłe i pomocne. Pokój był codziennie sprzątany, wszędzie panowała idealna czystość. Obsługa również zasługuje na pochwałę — szczególnie miłe dziewczyny na recepcji, zawsze pomocne i uśmiechnięte. Strefa spa była super: basen i sauna pozwalały naprawdę się zrelaksować. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i na pewno chętnie wrócimy!
25 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Andrzej L
Polecam , super widoki
24 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Konrad Nitecki
Okej super
23 Maj 2026
Więcej
8 / 10
Beata Trzaskowska
23 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Kinga Dyś
23 Maj 2026
Więcej
9 / 10
Bogdan C.
Pokój dwuosobowy powinien być wyposażony w dwa krzesła , wszystko inne super
18 Maj 2026
Więcej
9 / 10 Pokój
8 / 10 Wyżywienie
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Karolina R.
Hotel jest bardzo dobrze umiejscowiony, blisko centralnych miejsc i atrakcji, co zdecydowanie ułatwia zwiedzanie. Dużym atutem jest również piękny widok z pokoju hotelowego. Na miejscu można skorzystać z basenu oraz sauny, co dodatkowo uprzyjemnia pobyt. Ogólnie hotel był czysty i zadbany, jednak pościel mogłaby być dokładniej sprawdzana przed przyjazdem gości - były na niej włosy.
17 Maj 2026
Więcej
9 / 10 Pokój

Ogólnie hotel jest czysty i zadbany, świeże kwiaty na holach dodają klimatu, jednak pościel mogłaby być dokładniej sprawdzana przed przyjazdem gości - były na niej włosy.

10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Paweł E.
Polecam. Pyszne sniadanie, basen i sauna super po dniu wedrowek, plac zabaw dla dziecka, wspaniala restauracja z pysznym jedzeniem z pieknym widokiem, super lokalizacja, pokoje super. Polecam.
17 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Pawel Ejsmont
15 Maj 2026
Więcej