Opinie
Super
śniadania pyszne i tak różnorodne że każdy znajdzie coś dla siebie
Idealna blisko plaży
Super
Doskonale.
Doskonale.
Doskonale.
Doskonale.
Ok
Ok
Bliskość plaży rewelacja
Wysoki poziom
W pokoju wszystko super, duży plus za lodówkę i klimatyzację. Malutki minus za małą łazienkę.
Pyszne śniadania, dobrej jakości produkty, duży wybór.
Dobra lokalizacja w spokojnej okolicy, ale do plaży mogłoby być ciut bliżej.
Bardzo miłe Panie z recepcji i na śniadaniu.
Wszystko cudnie!
PYSZNE!
Świetny!
Czysto i wygodnie
Cicha okolica i wszędzie blisko
Szczególne podziękowania chcielibyśmy skierować do Pań z recepcji – Pani Moniki i Pani Dominiki. Ich profesjonalizm, życzliwość i niezwykle serdeczne podejście do gości sprawiają, że od pierwszych chwil można poczuć się naprawdę zaopiekowanym i mile widzianym. Zawsze uśmiechnięte, pomocne i gotowe znaleźć rozwiązanie każdej sytuacji, są prawdziwą wizytówką tego hotelu. Tak wysoki poziom obsługi klienta spotyka się naprawdę rzadko.
Bardzo czyste pokoje
Bardzo duży wybór, pyszne jedzenie.
Miły personel, profesjonalne podejście
Pelen profesjonalizm
wszystko ok. jedyny minus - mielismy 2 pokoje koło siebie i wspólny balkon przegrodzony donicą. Jesli obok byłby ktoś inny, to sytuacja nie d końca byłaby komfortowa
bardzo duzy wybór i czysto przy tak duzek ilości osób
dla nas ok, ustronne spokojne miejsce
bez zarzutu
Śniadanie pyszne !?