Opinie
Bardzo czysto i pachnąco. Właściciele dbają by wewnątrz i na zwenątrz bylo czysto i przyjemnie.
Bogady wybór dań. Posilki bardzo smaczne.
10 min spaceru do centrum. Miejsce zaciszne i spokojne. Idealne na wypoczynek. Nie za daleko i nie za bliako gwarnych ulic.
Wszystko na najwyższym poziome.
Pokoje zadbane,czyste,funkcjonale,cisza
Klimat Świąt Wielkanocnych zachowany,potrawy pyszne,różnorodne
Położenie doskonałe, wszędzie blisko,nad morze do centrum miejscowości,teren obszerny,zadbany ,duży parking,a jednocześnie cisza
Magnetyczni właściciele ,stwrzajacy ciepły,domowy klimat, zawsze życzliwi, dlatego tam chętnie się wraca,o czym świadczy nasz 4 raz w tym miejscu
Balkon mógłby być trochę większy. Ale za to pokój trafił się nam olbrzymi.
Bardzo smaczne śniadania.
Trochę daleko do plaży ale 15 minut spaceru akurat się przydało. Nam akurat to nie przeszkadzało.
Bardzo mili właściciele, sympatyczni, życzliwi i zawsze uśmiechnięci.