Opinie
Pokoje czyste i gustownie urządzone , ręczniki w czasie turnusu zmieniane.
Potrawy smaczne i urozmaicone. codziennie coś ciepłego na śniadanie tj. parówki , jajecznica i przepyszne racuszki z jabłkiem.
Super lokalizacja. Cicha i spokojna okolica z dala od hałaśliwych ulic. Duży parking , czyściuteńko , ogródek bardzo zadbany.
Miła i uprzejma obsługa , zawsze pogodna i uśmiechnięta. Szczerze polecamy pobyt w Willi Global. Właściciele dbający o swoich gości, bardzo serdeczni. Niczego nam nie brakowało.
Super czysto, wssystko odświeżone, piekna łazienka. 1 pkt. Mniej za cienki materac, dla faceta ok 95kg za cienki, dla kogos lżejszego jest całkiem ok.
Codziennie inny cieply element sniadania, kielbaski, janecznica, naleśnik itd.- wszystko pyszne
Czysty, zadbany pokój.
Bardzo smaczne i zróżnicowane śniadania.
Dobry punkt wypadowy.
Bardzo smaczne i duży wybór.Właściciele mili i
Właściciele bardzo mili i chętnie służą pomocą we wszystkich potrzebnych sprawach.