Opinie
Obiekt jest bardzo czysty.
Smaczne jedzenie jest podane w estetyczny sposób. Dodatkowo pyszna pizza, pierogi i ciasto.
Willa położona jest w spokojnej okolicy.
Bardzo sympatyczni, obdarzeni poczuciem humoru gospodarze!
Smacznie jak co roku
Obsługa rewelacja!
Bardzo czysto, w pokojach jest dużo miejsca.
Pyszne śniadania w postaci bufetu. Codziennie różnorodne, z dużą ilością warzyw. Bardzo starannie podane. Wielki plus za posiłek na ciepło (każdego dnia coś innego np. Jajecznica czy racuchy). Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia pizzy domowej roboty, pierogów, kawy z ekspresu a także przepysznego domowego ciasta, które piecze właścicielka.
Obiekt położony dziesięć minut od plaży i centrum( z dala od zgiełku) .
Obsługa bardzo uprzejma, pomocna w każdej sytuacji. Dbają o każdy szczegół tak aby każdy gość czuł się jak w domu. Obiekt prowadzony z pasją.
Gospodarze dbają o obiekt i co roku jest utrzymywany odpowiedni standard.
Różnorodne i wszystko w jak najlepszym porządku :)
Dla nas jako ludzi po 40 idealne miejsce, zmusza do aktywności :)
Gospodarze obiektu to wielki atut, profesjonalizm, uprzejmość, gościnność i fachowość każdego dnia i to się liczy, aż miło wracać. Panie Krzysztofie jeśli jest możliwość proszę używać opinii do woli :)