preloader

Opinie

Ogólne
9.8 / 10
Lokalizacja
9.3 / 10
Wyżywienie
9.8 / 10
Pokój
9.8 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Mariola S.
Bardzo czysty pensjonat, gospodarz dbał o relacje z gośćmi, bardzo miła rodzinna atmosfera, polecam
12 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Anna S.
Wszystko nam się podobało jesteśmy zadowoleni z pobytu jak co roku
12 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
9 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Julita G.
Willa Global w pełni spełniła nasze oczekiwania. To były bardzo udane wakacje w Jastrzębiej Górze.
11 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój

Obiekt jest bardzo czysty.

10 / 10 Wyżywienie

Smaczne jedzenie jest podane w estetyczny sposób. Dodatkowo pyszna pizza, pierogi i ciasto.

9 / 10 Lokalizacja

Willa położona jest w spokojnej okolicy.

10 / 10 Obsługa

Bardzo sympatyczni, obdarzeni poczuciem humoru gospodarze!

10 / 10
Marcin P.
Wszystko w jak najlepszym porządku
11 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie

Smacznie jak co roku

10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa

Obsługa rewelacja!

9 / 10
Anna B.
Bardzo mili właściciele,rodzinna atmosfera,pyszne śniadania i ciasta.
11 Sie 2020
Więcej
8 / 10 Pokój
9 / 10 Wyżywienie
7 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Małgorzata
To był naprawdę udany pobyt! Jestem bardzo zadowolona z pobytu w willi Global. Śniadania wyśmienite, duży wybór, zawsze danie na ciepło, każdy znajdzie coś dla siebie. Mili, sympatyczni gospodarze. Na pewno jeszcze odwiedzę ten obiekt. Z czystym sumieniem polecam!!!Nie mam co napisać w tej rubryce.
9 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Damian
Swietna spokojna lokalizacja Spacerkiem pare minut do plazy. Nie warto szukac nic innego w zatloczonym centrum przy plazy. Obok odrazu super ścieżka rowerowa a na miejscu rowery. Duży parking auto stoi bezpiecznie. Smaczne śniadania dobra jakość produktów. Na miejscu mozliwosc kupna kawy pizzy pierogów :) Przemili wlasciciele :) polecam.
9 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Angelika
Fantastyczni właściciele, miła przyjemna atmosfera. W pokoju czysciutko . Blisko do centrum i na plażę oraz super teren na piesze wycieczki. Nawet jeśli nie ma pogody to można świetnie spędzać czas na rowerach które można pozbyć na miejscu ;)
7 Sie 2020
Więcej
7.5 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
7.5 / 10 Obsługa
10 / 10
Jarek Radziszewski
Super - no co mam powiedzieć
6 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Grzegorz Ziomek
Wspaniała miła obsługa
3 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Bożena K.
trochę za daleko do morza
1 Sie 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
7 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Herold Ellen
Sehr nette Inhaber, alle Wünsche werden erfüllt egal zu welcher Zeit. Hervorheben möchten wir den sehr lecker selber gebackenen Kuchen. Auch die Pizza und alles andere werden frisch zubereitet und schmeckt sehr lecker. Es ist alles sauber und gepflegt.
28 Lip 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Ellen Herold
Sehr nette Inhaber, alle Wünsche werden erfüllt egal zu welcher Zeit. Hervorheben möchten wir den sehr lecker selber gebackenen Kuchen. Auch die Pizza und alles andere werden frisch zubereitet und schmeckt sehr lecker. Es ist alles sauber und gepflegt.
28 Lip 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Aleksandra K.
Wielki plus za pyszne, różnorodne śniadania! W obiekcie jest wyjątkowo czysto. Wspaniali, życzliwi właściciele, którzy pomogą w każdej sytuacji. Kolejnym plusem jest udostępnienie rowerów miejskich dla wszystkich gości a także piękne i funkcjonalne otoczenie obiektu, gdzie można znaleźć leżaki, fotele, huśtawki a także plac zabaw z trampoliną. Podczas urlopu czułam się jak w domu.
25 Lip 2020
Więcej
10 / 10 Pokój

Bardzo czysto, w pokojach jest dużo miejsca.

10 / 10 Wyżywienie

Pyszne śniadania w postaci bufetu. Codziennie różnorodne, z dużą ilością warzyw. Bardzo starannie podane. Wielki plus za posiłek na ciepło (każdego dnia coś innego np. Jajecznica czy racuchy). Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia pizzy domowej roboty, pierogów, kawy z ekspresu a także przepysznego domowego ciasta, które piecze właścicielka.

10 / 10 Lokalizacja

Obiekt położony dziesięć minut od plaży i centrum( z dala od zgiełku) .

10 / 10 Obsługa

Obsługa bardzo uprzejma, pomocna w każdej sytuacji. Dbają o każdy szczegół tak aby każdy gość czuł się jak w domu. Obiekt prowadzony z pasją.

10 / 10
Łukasz Miranowicz
Bardzo miła i uczynna obsługa. Spokojna lokalizacja przy ścieżce rowerowej - w kilka chwil można przenieść się na promenadę i plażę. Smaczne śniadania. Obiekt to idealny kompromis pomiędzy pensjonatem a sieciowym hotelem.
24 Lip 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Konrad
Świetne miejsce na wakacyjny wypoczynek, polecam! Bardzo przyjemne miejsce, wygodne pokoje, wszystko czyste i zadbane. Bardzo smaczne śniadania. Gospodarze bardzo sympatyczni. Wiele udogodnień pozwalających na relaks nawet w czasie niepogody.
21 Lip 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Dorota G.
Czysto miło i przyjemnie, polecam tym to chcą wypocząć .Ja tam jeszcze kiedyś wrócę...
19 Lip 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Joanna P.
Życzliwość, serdeczność właścicieli, stan obiektu, wyposażenie pokoi, pyszne jedzenie, a zwłaszcza świetne obiady, czyli wdzystko
8 Lip 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9.1 / 10
Heike
Eine familiär geführte Pension ,wo sich sehr viel Mühe gegeben wird ,den Mietern den Aufenthalt so angenehm wie möglich zu machen. Die Gartenanlage ist sehr liebevoll gestaltet,die Zimmer sind schön. Das Frühstück war ausreichend und es wurde auch immer versucht etwas Abwechslung zu bringen. Die Unterkunft ist sehr zu empfehlen.
3 Lip 2020
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Artur i Ania Łódź
Wszystko było w jak najlepszym porządku, obiekt, śniadania, czystość i najważniejsze przemili Gospodarze. Byliśmy kolejny raz z rzędu i na 100% będziemy wielokrotnie. Od jutra będzie na miejscu nasz syn :) co również oznacza, że jak zawsze jesteśmy mega zadowoleni.
30 Cze 2020
Więcej
10 / 10 Pokój

Gospodarze dbają o obiekt i co roku jest utrzymywany odpowiedni standard.

10 / 10 Wyżywienie

Różnorodne i wszystko w jak najlepszym porządku :)

10 / 10 Lokalizacja

Dla nas jako ludzi po 40 idealne miejsce, zmusza do aktywności :)

10 / 10 Obsługa

Gospodarze obiektu to wielki atut, profesjonalizm, uprzejmość, gościnność i fachowość każdego dnia i to się liczy, aż miło wracać. Panie Krzysztofie jeśli jest możliwość proszę używać opinii do woli :)