preloader

Opinie

Ogólne
9.8 / 10
Lokalizacja
9.3 / 10
Wyżywienie
9.8 / 10
Pokój
9.8 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Robert
Mili właściciele dobre jedzenie czysto wszędzie do centrum blisko okolica cicha ładna i spokojna ogólnie polecam to miejsce
13 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Agnieszka Kotańska
Piękny przestronny budynek. Czyste zadbane,pokoje,łazienki,świetlica dla dzieci i młodzieży po prostu "wypas" Śniadania serwowane z produktów świeżych i z najwyższej jakości.Bardzo smaczne i estetycznie podane.Gwarantuję,że nikt nie wyjdzie głodny po takim śniadaniu .Właściciele bardzo mili i przyjaźni.POLECAM !
13 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Robert Kotanski
Bardzo mili właściciele w pokojach bardzo czysto śniadania urozmaicone i przepyszne do centrum kilkanaście minut spacerkiem bardzo polecam to miejsce
13 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Joanna
Pobyt bardzo udany, polecamy! Smaczne śniadania, bardzo mili właściciele.Wszystko jest jak należy.
12 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Beata
Fajny wypad we dwoje Miejsce godne polecenia. Obsługa niesamowita i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, pełna kultury i klasy. Smaczne śniadania. Z jastrzębią Górą mamy wiele wspomnień i dołączyły do nich nowe. Na pewno tu wrócimy.-
11 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Dorota M.
Wszystko ok.
11 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
jerzy
Lokalizacja , czystość , dobre śniadania , miła obsługa prywatny właściciel pełne zaangażowanie dbałość o gości czystość sympatyczne osobyNie mam zastrzeżeń.
11 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Stanisław
Miło było Śniadania jak na moje oczekiwania bardzo dobre i urozmaicone. Jastrzębia Góra to atrakcyjne miejsce. Klif robi miejsce ciekawszym i prowokuje do pewnego wysiłku fizycznegoBrak
7 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
M F
Bardzo fajne miejsce dla ludzi lubiących spokój. Sympatyczna obsługa, smaczne śniadania, a wisienką na torcie jest możliwość darmowego wypożyczenia rowerów.
5 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Aleksandra W.
Super miejsce na wakacje z dziećmi :) pyszne śniadania i super właściciele! Polecam
4 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
9 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Paulina J.
Bardzo fajne miejsce, z super atmosferą sprzyjająca odpoczynkowi.
4 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój

Pokój 3 osobowy na parterze duży a łazienka wręcz ogromna :). W pokoju wszystko co jest niezbędne. Salka zabaw dla dzieci (raczej młodszych), plac zabaw, trampolina i piękna zieleń dookoła. Możliwość wypożyczenia rowerów. I oczywiście pyszne śniadania :)

10 / 10 Wyżywienie

Pyszne, domowe śniadania. Każdy znajdzie coś dla siebie.

10 / 10 Lokalizacja

Super lokalizacja dla osób ceniących spokój przy jednoczesnej bliskiej lokalizacji do wszystkich atrakcji. Morze, główny deptak, sklepy- wszystko w zasięgu 10-15 min spaceru z 6 letnim dzieckiem :)

10 / 10 Obsługa

Bardzo mili i zawsze uśmiechnięci właściciele, służący pomocą w każdej sytuacji.

10 / 10
Paulina Jaźwińska
Wszystkie pozytywne komentarze, które można przeczytać mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Przemili właściciele służący pomocą. Bardzo ładne pokoje, które mają wszystko, co potrzebne aby komfortowo spędzić w nich czas. Przepiękny zielony teren dookoła obiektu z placem zabaw, trampoliną i kompletami wypoczynkowymi, na których można się zrelaksować. Obiekt położony na uboczu, co zapewnia cisze i spokój ale jednocześnie w ciągu 10-15 min można dość do najważniejszych punktów Jastrzębiej Góry (plaża, sklepy, główny deptak). Bardzo polecam :)
4 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Paulina W.
Przemili właściciele. Jakość zgodna z ceną. Smaczne śniadania.
3 Sie 2025
Więcej
9 / 10 Pokój
9 / 10 Wyżywienie
9 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Agnieszka S.
Miła atmosfera ,przemili właściciele dobre śniadania ,cisza i spokój.
3 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Wyżywienie
9 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Karol
Świetne miejsce. Fajne pokoje, pyszne śniadania, a do tego można jeszcze na miejscu skorzystać z menu (jedzenie) i menu (kawy/herbaty). Można tu wypocząć, w środku lub na ogrodzie na zewnątrz. Ekstra, że można wypożyczyć rower, sam skorzystałem 2 razy. Dla dzieci też jest tu super. Byłem z rodzinką, to śniadania im smakowały, nie można było ich odciągnąć od kącika zabaw w hotelu i na zewnątrz na placu zabaw i trampolinie. Dla nastolatka też coś się znajdzie - ja z młodym cisnęliśmy ping ponga każdego dnia :-) A na promenadę i nad morze jest blisko, spacerek i już jest się na miejscu. Państwo, którzy opiekują się hotelem oraz gośćmi są świetni - jeśli ma się jakiś temat ekstra (w sensie prośbę), to można na nich liczyć. Ja spędziłem tu 5 fantastycznych dni :-) Polecam, po prostu :-)
3 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Karol Jankowiak
Świetne miejsce. Fajne pokoje, pyszne śniadania, a do tego można jeszcze na miejscu skorzystać z menu (jedzenie) i menu (kawy/herbaty). Można tu wypocząć, w środku lub na ogrodzie na zewnątrz. Ekstra, że można wypożyczyć rower, sam skorzystałem 2 razy. Dla dzieci też jest tu super. Byłem z rodzinką, to śniadania im smakowały, nie można było ich odciągnąć od kącika zabaw w hotelu i na zewnątrz na placu zabaw i trampolinie. Dla nastolatka też coś się znajdzie - ja z młodym cisnęliśmy ping ponga każdego dnia :-) A na promenadę i nad morze jest blisko, spacerek i już jest się na miejscu. Państwo, którzy opiekują się hotelem oraz gośćmi są świetni - jeśli ma się jakiś temat ekstra (w sensie prośbę), to można na nich liczyć. Ja spędziłem tu 5 fantastycznych dni :-) Polecam, po prostu :-)
3 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Michal
Pěkný penzion na relativně tichém místě, pokoj, byl čistý a dobře vybavený ( televize, varná konvice) Od penzionu je to kousek k moři cca 15 minut. Bohaté snídaně formou bufetu. Pan majitel při našem odjezdu dokonce rozmotal českou vlajku vyvěšenou na penzionu. Příjemní majitelé. Vřele doporučuji.
2 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Polecam każdemu ? Przemili właściciele, wygodne duże pokoje. Śniadanka pyszne, urozmaicone. Podejście do gości naprawdę wyjątkowe ? Super miejsce!
1 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Urszula Klimek
Cicho i spokojnie, niedaleko do plaży, mili i sympatyczni właściciele.
1 Sie 2025
Więcej
9 / 10
Urlop wakacyjny spędzony w doskonałych warunkach. Bardzo smaczne śniadania, przesympatyczni właściciele.Brak małej suszarki na pranie.
1 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa