Opinie
Czysto,przestronnie i funkcjonalnie
Cicha,spokojna okolica,trochę daleko do centrum
wszystko na wysokim poziomie
Bardzo fajnie położony obiekt. Cicha okolica.
dobry pomysł bardzo smaczne i urozmaicone.
wspaniała obsługa polecamy i wrócimy.
Widoki znakomite, umeblowanie znakomite, poziom ogólny apartamtemtu oceniam na bardzo wysoki, tyci minusik za oświetlenie przy anakesie kuchennym, a tak to wszystko rewalecja.
Bardzo ładna okolica blisko sklepy. Bardzo słaby dojazd już zjeżadzając z głównej drogi, a tak to wszystko bardzo fajne
Bardzo miłą obsługa zawsze pomocna. Zawsze dostępna, barzdo profesionalna i bardzo wyrozumiała.
Droga dojazdowa wymaga poprawy
Zimne śniadania, choć z możliwością podgrzania w mikrofali, to niezbyt dobre rozwiązanie
Trzeba wybudować drogę docelową po zakończeniu budowy sąsiedniej:)
Wszędzie daleko ;)
Pięknie urządzone apartamenty. Wszystko czego człowiek potrzebuje do odpoczynku jest zagwarantowane.
Trochę daleko od centrum. Ale za to cisza i spokój w okolicy.
Miła i przyjazna obsługa.
Super
Cisza spokój
Profesjonalnie
Pokój był zadbany i przede wszystkim z pięknym widokiem
Pokuj nie został dokładnie posprzątany