Opinie
Udogodnienia w obiekcie na każdą ewentualność
Najbardziej życzliwy, pomocny właściciel na jakiego trafiliśmy.
Bardzo czysto i dobrze utrzymany sprzęt bez śladów nadmiernego zużycia. Wygodne łóżka, ręczniki mięciutkie. Warto pomyśleć o jakiejś zmiotce i szufelce w części wspólnej, Po wyprawach w gory z dziećmi trudno uniknąć piachu na butach i taki dodatkowy sprzęt pomógłby w utrzymaniu czystości w pokoju.
Pyszne i urozmaicone śniadania. Duży wybór zarówno na słodko i na słono w tym dania na ciepło. Miłym akcentem są deserki dla dzieci jak galaretki. Z napoi dostępna kawa ekspres, herbata różne rodzaje oraz sok. Nam troszeczkę zabrakło wody ale poza tym szeroki wybór i wszystko świeże, smaczne i dobrej jakości.
Świwtna lokalizacja nieopodal term Bania. Blisko jest zarówno w Tatry jak i Pieniny, Gorce. Ładne otoczenie, cisza i spokój.
Bardzo mili i pomocni właściciele. Chętnie polecą atrakcje w okolicy. Zawsze z uśmiechem, dbający o komfort gości.
Super
Pokoje funkcjonalne, czyste .
Śniadania, bardzo smaczne. Zawsze duży wybór, stale uzupełniane talerze, smacznie i świeżo. Polecamy.
Dobra lokalizacja, spokój, cisza i ładne otoczenie. Plac zabaw dla dzieci dobrze wyposażony, bezpieczny i dużo miejsca do odpoczynku.
Gospodarze super! Uprzejmi, mili, kompetentni i pomocni :)
Ogólnie piekny, czysty, i wygodny. Wiele miejsc do aktywnego spędzenia czasu, ale też do kompletnego relaksu.
Przemili hosts!!! Zawsze obecni do zaoferowania fajnych szlaków i pomysłów na spędzenie ciekawie czasu.
Nie mam zdania. Nie kupowałam wyżywienia.
Czysto, wszystko co potrzebne jest.
Przyszne, duży wybór jedzenia.
Super lokalizacja, nie przy samej drodze. Blisko to wszystkich atrakcji wokół, świetna baza wypadowa.
12/10, miło i przyjemnie.
potrawy smaczne, podane w sposób doskonały
Dużo udogodnień, miejsce na ognisko, stół do pingponga, bilard, piłkarzyki, miejsce do spotkań w większym gronie. Dużo atrakcji dla dzieci.
Jedzenie super, wszystko smaczne i świeże.
Właściciele bardzo mili i zaangażowani. Pobyt to była naprawdę przyjemność.
Pokoje czyste, zadbane
Pyszne śniadania
Blisko term Bania, blisko sklepy, restauracje
Bardzo uprzejmi i pomocni gospodarze