Opinie
Super. Piekny widok, cisza i spokój.
Śniadania smaczne , codziennie inne
Blisko do centrum
Super apartament czysty super urządzony wygodne łóżko
Bardzo dobra baza wypadowa na pobliskie szlaki polecam
Opieka pani rezydentki profesjonalna i bardzo dobry kontakt
Wystrój bardzo fajny. Czysto , wszystko co potrzebne na miejscu.
Z dala od zgiełku, jednak dobrze skomunikowany rejon. Niedaleko sklepy, do centrum w zasadzie blisko.
Bardzo miła Pani Rezydentka
Pani rezydenta bardzo miła .
Bardzo czysto Pani bardzo miła i pomocna, wszystko co potrzebne było.
Bardzo dobra lokalizacja blisko sklepy Orlen 700m restauracje też bliziutko tak samo Krupówki.
Wszystko ok.
Uprzejmie
Cool , jak w domu ;)
Wszędzie blisko, cisza
Cool
Pięknie urządzony i bardzo funkcjonalny apartament
Bliska lokalizacja z przystankiem autobusowym, super
Oczywiście na najwyższym poziomie, wszystko super
Super
Wspaniała baza wypadowa
Serdeczność,profesjonalna opieka Pani Rezydent.Cudowna Pani Ela!
Czysty apartament, świeża posciel i ręczniki. Ogólnie super.
Piękny widok z okna na Gubałówkę, Polanę Szymoszkową i Giewont. Po wyjściu na polanę obok budynku piekny widok na góry i Kasprowy Wierch. Cisza, spokój i widoki.
Super kontakt z panią która sie opiekowała obiektem podczas naszego pobytu.