Opinie
+ Czysto i przytulnie. - w łazience spora wilgoć, która nie ustępowała nawet w dzień
Super wszystko co potrzeba jest a jak czegoś brak pani Natalia zawsze pod telefonem)
Wszystko dostepne blizko centrum autobusy co 10 minut polecam
Super
Czysto i schludnie. Łóżka wygodne
Mega jedzenie - dziękuję firmie kartingowej Benebox
Bardzo blisko do miejsc zaplanowanych przez moją żonę dla nas. Maksymalnie do 30 min ale to naprawdę duży maks
Dziękuję
Dobrze by było, aby w obiekcie było info o aktualnym rozkładzie jazdy busów.
Pani bardzo miła i pomocna, udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące okolicznych obiektów jak sklep, przystanek autobusowy, obiekty gastronomiczne , atrakcje itp.
Funkcjonalny, wyposażony w sprzęt na wysokim poziomie.
Apartament położony w malowniczej i spokojnej okolicy.
Personel niezwykle uprzejmy i kulturalny.