Opinie
Apartament czysty , wystrój nowoczesny. Minus trochę mało ręczników .
Ogólnie śniadania ok z małym ale ,codziennie serwowano to samo . Dzieci już po 3 śniadaniu marudziły że jemy codziennie to samo .
Położenie obiektu fajne , blisko sklepy . Minus nie było obiecanego widoku na Giewont. Wypadało by zaznaczyć które apartamenty takowy posiadają .
Profesjonalne w pełnej klasie . Obsługa bardzo miła .
Przydałaby sie jeszcze jedna szafa.
Apartament stylowo urządzony i dobrze wyposażony.
Lokalizacja dogodna do spacerów, zakupów i odwiedzenia pobliskich restauracji.
Profesjonalne podejście do gości. Dziękuję serdecznie dla Pani rezydent za dostosowanie się do naszego przyjazdu i wyjazdu.
trochę daleko do szlaków
Brak chodnika przy ulicy
Bardzo dobrze zaopatrzony apartament. Wszystko co potrzebne było na miejscu. Czysto, przytulnie.
Piękna okolica na wypoczynek. Cisza spokój, widoki przepiękne. Blisko do sklepu, jak i na boisko do piłki nożnej, koszykówki. W pobliżu są również budki z fast foodem, oraz cukiernia.
Przemiła Pani, która była na miejscu. Szybki kontakt, oraz pomoc w rozwiązaniu problemu. Polecam serdecznie.
Super miejsce w dobrej lokalizacji
Pełen profesjonalizm, super kontakt.
Wszystko czego oczekiwaliśmy było na miejscu.dziękujemy
Prosty i szybki dojazd samochodem czy autobusami.
Czystość mieszkania bez zastrzeżeń. Dodatkowo mieszkanie było bardzo funkcjonalne.
Łatwy dojazd, widok na Giewont
Profesjonalne przyjęcie, obsługa gości bardzo fachowa, miła i uprzejma Pani, z która w razie problemów mogłam się skontaktować :)