Opinie
Dobry kontakt i wszystko zgodnie z ustaleniami.
Perfekcyjnie posprzątany apartament. Podziękowania dla pani Agnieszki?.
Lokalizacja dobra. Zbyt gęste rozmieszczenie domków oraz tylko częściowy widok na Tatry.
Pomocna pani Agnieszka oraz jej dostępność pod telefonem 10/10 !
Czysto, wygodnie, nowocześnie.
Góry blisko, piękny widok, centrum też blisko (i z górki;-))
Bardzo miła obsługa.
Apartament czysty i dobrze urządzony.
Blisko przystanek oraz sklep spożywczy. Widok na Tatry.
Miła obsługa
Wszystko w jak najlepszym porządku
Lepszej się nie da wyobrazić
Stały kontakt z biurem i rezydentem
Troszkę trudny dojazd rekompensują piękne widoki na góry z apartamentu.
Widok z okna przepiękny !
Czysciutko, pachnąco? miło
Śniadanko zawsze przed 7 pod drzwiami... Dużo jedzonka jeszcze spokojnie na kolacje wystarczyło? zawsze jakieś ciasteczko soczek, super.
Szlaki można powiedzieć że pod nosem... ? Do Zakopanego jakieś 7km... także to też na plus?
Miła pani, sympatyczna.
Serwis na 100/10