Opinie
Bardzo czysto, wyposażenie też ok.
Bliskość przystanku ale i pieszo stosunkowo krótko do centrum.
Bardzo miła pani obsługująca obiekt, uczynna i gotowa zawsze do pomocy.
Bardzo czysty, pachnący apartament. 10/10 za ekspres z kawą ziarnistą.
Blisko do sklepu, piekarni. Lokalizacja super. Blisko do przystanku autobusowego.
Na miejscu bardzo miły, służący radą i pomocą pan z obsługi. Obsługa apartamentu na wysokim poziomie.
BARDZO CZYSTO, PIĘKNNY WYSTRÓJ, W TAKICH DOMKACH MOŻNA WYPOCZĄĆ
SUPER LOKALIZACJA
PROFESJONALIZM, FACHOWOŚĆ I UPRZEJMOŚĆ
Nowoczesność połączona z góralskimi motywami, czysto, schludnie, bardzo dobre wyposażenie.
Położenie świetne! Widok z balkonu na góry po prostu cudowny, cicho, spokojnie, blisko natury. Do centrum czy przystanków autobusowych bardzo blisko, krótkim spacerem.
Uprzejma i sympatyczna obsługa, zero uwag :)
Czysto, funkcjonalnie
Dobra lokalizacja, wszędzie blisko
Pani Agnieszka - rezydent pełen profesjonalizm, bardzo uprzejma, życzliwa a przede wszystkim pomocna ;) Dziękujemy serdecznie za okazałą życzliwość ;)
Blisko na przepiękne Doliny, sklep w pobliżu bardzo dobrze wyposażony.