Opinie
Apartament czyściutki i pachnący. Ocena 8/10 z powodu braku zmywarki i głośno pracująca lodówka, która w nocy była uciążliwa.
Położenie obiektu bardzo korzystne, blisko do centrum, wspaniałe widoki na góry.
Wszystko jak najbardziej ok.
Pokoje zgodne z opisem.
Lokalizacja bardzo dobra. Spokój i ciszaq, do centrum 10 min drogi spacerkiem.
Pani, która przekazała nam klucze do apartamentu bardzo miła i pomocna.
Czysto i wszystko co potrzeba . Może bym się doczepił patelni która nie zdała egzaminu przy gotowaniu :) ale to nie jest problem i nie dogrzana sauna max 40 stopni gdzie załączone 60 myślę że trzeba tam zajrzeć :) reszta wyśmienicie wypoczęliśmy o co nam chodziło
wszystko profesjonalnie pani która obsługiwała nas bardzo miła i pomocna :) pozdrawiamy mamy nadzieje ze wrócimy kiedyś
Bardzo czyste
Bardzo miła obsługa profesjonalna
Śniadania wystarczające dla osoby dorosłej - w zestawie pieczywo, wędlina, ser, sałatka lub pasta, dżem, miód lub nutella. Dodatkowo do każdego zestawu deser, kawa, herbata.
Obiekt w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem z okna.
Apartament wspaniale wyposażony,czysty i zadbany.Naprawdę piękny.Natomiast zdjęcia nie oddają rzeczywistego-mniejszego rozmiaru.
Piękna lokalizacja.Wspaniały widok na góry! Absolutny top!
Stały,uprzejmy i rzeczowy kontakt.Pani bardzo pomocna i życzliwa.Dziękuje!
Czysto, funkcjonalnie, gustowny wystrój
Zróżnicowane pełne warzyw, świeże i bardzo dobre
Lokalizacja idealna dla osób lubiących spokój i jednocześnie blisko do centrum
Pełen profesjonalizm
Czysciutko i ciepło. Wszystko na swoim miejscu.
Do Doliny Kościelisko można dojść na pieszo. Do Zakopca podjechać autem lub busem. Super ?
Polecam