Opinie
Ładne, przestronne pokoje i dwie łazienki. Wygodne materace.
Dobra lokalizacja. Trochę ciasno na dojeździe do apartamentu. Mało miejsc parkingowych.
Miła obsługa.
Pięknie urządzone, czysto.
Smaczne, ale czegoś brakowało. Codziennie rano czekało przed drzwiami.
Piękna okolica.
Catering bardzo dobry
Obiekt blisko 2 sklepów i przystanku oraz blisko restauracja. Dla mnie super lokalizacja
pokoje czyste, gustownie urządzone, funkcjonalne,
Apartamenty położone w spokojnej, cichej okolicy.Widok z apartamentu nr 7 bajeczny, przepiękny.
Obsługa na najwyższym poziomie. Cenię to ,że Pani rezydentka się nie spóźnia, odbiera telefony.Kontakt rewelacyjny a miałyśmy okazję już spotkać się przy okazji rezerwacji innego apartamentu.