Opinie
Czysto i ciepło
Wszędzie blisko
Pani rezydentka bardzo miła i prowadzi to na najwyższym poziomie
Bardzo czysto, przyjemnie ,sugestia zastanowieniem się ogrzewania dolnej łazienki
Obiekt położony w pobliżu sklepów ogólnie niczego nam nie brakowało.
Fachowość i profesjonalizm i podejście dla gościa jest nie oceniona jeśli chodzi o pania Agnieszkę M pomocna wszystko cierpliwie wytłumaczy uśmiechnięta rzadko można spotkać taką osobę żeby tak dbało o komfort gości.
J/W
Mając samochód na miejscu nie ma żadnych problemów z dotarciem gdzie kolwiek. Duży plus za parking.
Było bardzo dobrze. Jedyne co nie zostało dopięte na ostatni guzik to wysłanie przez Panią x kodu do domofonu. Drobny szczegół.
Vše bylo dokonalé.
Nejhezčí výhled, který jsme kdy z ubytování měli.
Paní byla moc milá a ochotná. Děkujeme za skvělý víkend.
Wszystko ok
Troszkę daleko do pierwszego sklepu
Bardzo czysty apartament w stylu góralskim.
Rewelacja, piękne widoki, blisko stok narciarski.
Profesjonalizm i uprzejmość
Czysto apartament zawiera wszystko co niezbędne na kilka dni
Jedyny minus to daleko do sklepu spożywczego poza tym cisza i spokój i piękne widoki
Obsługa w porządku
Super czysto
Spokoj
Miło
Super wyposażenie, bardzo czysto w każdym zakamarku.
Wszędzie blisko
Bardzo miła i uprzejma pani
Bardzo słabe oznaczenia do samego już dojazdu do obiektu. No i niestety problemy po spadnięciu śniegu z wyjazdem.
Profesjonalizm fachowość i uprzejmość.