Opinie
Szczególne podziękowania dla Pani Eli, za uprzejmość i wszelką pomoc:) Dziękujemy!!!
Bardzo miłe i pomocne panie.
Byliśmy z mężem w apartamencie nr 6. Czysto, przytulnie, bardzo ładny wystrój.
Panie bardzo miłe i uprzejme.
Przytulne miejsce, widok na góry ( Giewont ), sprzęt wszystko, co potrzeba: duża lodówka, zmywarka, mikrofalówka
Świetna lokalizacja, cisza i spokój, blisko do szlaków
Dobry kontakt, bezproblemowe zakwaterowanie
Bardzo czysto, i wszystkie naczynia i sztućce na miejscu.
Nawet nie wiem bo tak lało i siedziałem w pokoju.
Pani rezydęt bardzo miła, wytłumaczyła co i z czym i życzyła ładnej pogody.
dosc duzo miejsca w pokoju, duzy taras z widokiem
zgodnie z unowionymi terminami, uprzejmie, kontaktowo
Pani Rezydent pełen profesjonalizm. Bardzo miła. Dobry kontakt. Dziękujemy