Opinie
Bardzo ,nowoczesna jednocześnie,klimatyczny apartament z widokiem na góry i Zakopane,2 balkony,bardzo czysto ,garaż podziemny , klimatyzacja w apartamencie co w te upały było?
Jeśli lubi się ciszę to położenie , super,do atrakcji trochę daleko
Panie bardzo miłe,po przyjeździe nie zastaliśmy ręczników,(zwyczajnie zapomniano zostawić),ale po jednym telefonie zaraz je dostarczono,polecam bardzo ten obiekt,
Wszystko w jak najlepszym porządku. Pokoje czyściutkie, bardzo dobrze zaopatrzone . Ręczniki na bieżąco wymieniane w czasie dłuższego pobytu, Pani Natalia bardzo o nas dbała ? Widok piękny prosto na Giewont , okolica cicha i spokojna więc można odpocząć w ogródku przy grillu ?
Blisko sklep i przystanek autobusowy, który jedzie przez całe Zakopane więc wszędzie można się nim dostać. Niedaleko są miejsca gdzie można smacznie zjeść. Bardzo blisko do szlaku pod reglami oraz wejście na szlak do doliny Małej Łąki a z tamtą można spokojnie wyruszyć na Giewont ? Blisko również do term Chochołowski zaledwie 15 minut samochodem.
Pełen profesjonalizm. Pani Natalia bardzo miła i pomocna osoba , można o wszystko dopytać a podpowie ? Dziękujemy Bardzo Pani Natalia za Miło spędzony pobyt ?
Wyposażenie apartamentu jak i funkcjonalność oczywiście na plus. Klimatyzacja oraz dobrze wyposażony aneks kuchenny umiliły nam pobyt. Widoki z balkonów przepiękne. Apartament na drugim piętrze to był dobry wybór, nic nie przesłaniało nam widoku na polanę oraz na Tatry .
Dla nas to położenie było idealne. Na uboczu ale jednak blisko do centrum. Krupówki na wyciągnięcie ręki i atrakcje jakie niosą za sobą. Bliskość zabytków ( szlak architektury drewnianej ,Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, Muzeum Tatrzańskie) oraz piękno natury i cisza to zalety tego obiektu.
Kontakt telefoniczny a potem spotkanie z Panią Rezydent oczywiście bardzo miłe i bez zarzutu. Taki opiekun to skarb.
Brak możliwości korzystania z tarasu ,nie ma stolika ani krzeseł - wielka szkoda ,tak niewiele,a byłoby super.
Spokojna okolica ,blisko szlaków więc to czego szukamy.
Bardzo dobry kontakt ,sympatyczna pani rezydent.
Dla mnie za daleko od centrum na piechotę, ale za to cisza i spokój. Ale w okolicy są restauracje i sklepy, więc na prawdę jest ok.
Większą uwagę należy zwrócić na wysprzątanie apartamentu i usunięcie usterek technicznych przed przybyciem gości