Opinie
Czystość pokoi na wysokim poziomie to samo można napisać o wystroju i funkcjonalności. Widok na góry jednak ograniczony budynkami, z okien widać ich dachy.
Położenie w zacisznym miejscu, do sklepów (Żabka, Lewiatan, delikatesy) jest w miarę blisko.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Jesteśmy zadowoleni.
Wszystko super. Jedynie co brakowało to może miejsce na stawianie mokrych butów.
Dla nas rodziców i 2 dziecie (5latka i 11latka) było fajnie. Dzieci zaraz za ogrodzeniem miały polanę i górkę, z której sobie zjeżdżały na sankach. Widok piękny ze zgórki, na okoła widać całe Zakopane.
Pani bardzo miła.?
Czysty, funkcjonalny apartament. Bardzo ładny wystrój
dojazd autem
Bardzo miła, profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt.
Apartamen bardzo czysty, widok z okna na Giewont przecudny
Bardzo miła i pomocna obsługa
Pani bardzo miła przyjęła nas bardzo sympatycznie
Czysto miło super wystrój
Lokalizacja super
Obsługa bardzo miła
Dojazd mógłby być utwardzony tak do sklepu jak popadał deszcz szło się po błocie
Piękny wystrój, zgodny ze zdjęciami