Opinie
Pani Natalia wspaniała kobietą! Bardzo bardzo sympatyczna, pomocna oraz profesjonalna obsługa. 100% zadowolenia! Pozdrawiam
Widok ok, jesli chodzi o czystość to trzeba nad tym troszkę popracować, ogólnie ok, ale w zmywarce nie dolany płyn i nie uzupełniona sól przez co niedomywała i musielismy myć ręcznie, tabletek i worków na śmieci też zbyt mało. To do poprawy.
Wszędzie blisko i bez korków
Bez zastrzeżeń
Czyste
Blisko do Krupówek spacerkiem 15 min
Bardzo miła
Czysto,funkcjonalnie..
Knajpy,stok,apteka,sklep w zabiegu ręki..
Bardziej mila obsługa,sympatyczna Pani rezydentka?
Wszystko bardzo zadbane, kuchnia w pełni wyposażona łącznie z ekspresem, cudowny widok na góry
Jedzenie bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, wszystko ładnie zapakowane, świeże
Jeżeli ktoś lubi z dala od miejskiego zgiełku to Polecam! Blisko szlaki do doliny Strążyskiej i Kościeliskiej. Ta druga do przejścia bez problemu z wózkiem dziecięcym.
Super! Pani rezydentka, miła, uśmiechnięta i pomocna w każdej chwili.