Opinie
Apartament bardzo ładny, czyściutki, w pełni wyposażony, piękny widok na Giewont, wszystko jak na zdjęciach.
Blisko do sklepu ogólnospożywczego, miejsce oddalone od centrum, co dla mnie akurat jest na duży plus.
Wszystko bezproblemowo, w miłej atmosferze.
Czyste,funkcjonalne,przytulne ,
Mniam
Nawigacja Google nie skalibrowana w 100 %
Miła,profesjonalna,uprzejmą z klasą
Miałem apartament pod dachem Na piętrze gdzie znajduje się materac do spania było trochę kurzu i trochę śmieci
Zbalansowane śniadanie, nam pasowało
Blisko żabka, przystanek oraz góry
Pani bardzo miła i pomocna
Wszystko było czyste i zadbane, jedyną kwestią jest to, że jeśli jest ekspres przelewowy, do którego jest wymagany filtr papierowy, powinno to być w wyposażeniu pokoju lub w informacji dla gości, żeby zakupić.
Bardzo miła i pomocna obsługa
Przestronność
Bardzo dobre położenie
Profesjonalizm, fachowość i uprzejmość
Czysto , schludnie widoki piękne na na góry
Blisko centrum jest skrót przez bramkę i szybciutko przez piękne widoki
100% profesjonalizmu ! Polecamy ! Naprawdę wszytko fachowo zrobione
Apartament czysty , przestronny dobrze wyposażony. Funkcjonalny
Bardzo miła obsługa. Pomocna i uprzejma
bardzo czyste, pościel bardzo dobrej jakości, wygodne łózka, bez zastrzeżeń
bliskość szlaków, bardzo blisko przystanek autobusowy i sklepy w okolicy, spokojna okolica.
profesjonalna obsługa, Pani rezydent pomocna w każdej sytuacji, szybki i łatwy kontakt. W pierwszy dzień otrzymaliśmy informację co warto zobaczyć, gdzie iść, gdzie zjeść jak się poruszać po okolicy co bardzo ułatwia pobyt.
Czysto nie m się do czego przyczepić
Katering bardzo dobry codziennie coś innego .