Opinie
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani rezydent Agnieszka – bardzo miła, kontaktowa, wszystko dokładnie tłumaczy i pozostaje do dyspozycji gości. Dzięki niej czuliśmy się zaopiekowani od pierwszej chwili.
Cisza spokój, to co najważniejsze:)
Apartament jest świetnie wyposażony – niczego nie brakuje, wszystko przygotowane z dbałością o komfort gości. Bardzo czysto !
Czysto, przytulnie
Widok na góry
5 min do Wyciągu Budzowskiego! Niedaleko dolina i górka co posiadając dziecko jest b.wazne, blisko fajne karczmy.
Dobry i stały kontakt.
Apartament ogólnie jak dla nas wspaniały, lokalizacja, widoki, wyposażenie bez uwag. Jednak już przy pierwszym pobycie w lipcu 2025 zgłosiłem niesprawną spłuczkę w małej łazience i do dzisiaj jest niesprawna, a w łazience dużej zapchany odpływ w umywalce, to tyle z uwag. ;)
super
super
Miła obsługa szybkie zakwaterowanie
Wszędzie blisko szlaki restauracje sklepy
Profesjonalizm fachowość
Czysto. Fajny wystrój.
Blisko do sklepu, komunikacji, drogi pod Reglami.
Bardzo duży i funkcjonalny apartament. Jedyny minus - kanapa w salonie strasznie twarda … I tylko tyle.
Z dala od zgiełku, cisza spokój. Sąsiedzi tylko palili w piecach niewiadomo czym i nieprzyjemny zapach wentylacja wpadał do środka - tylko taki minus.
Pełen profesjonalizm i uprzejmość.
Apartament bardzo dobrze przystosowany na krótkie jak i na dłuższe pobyty. W pełni wyposażony. Nic nam nie brakowało.