Opinie
Perfekcyjnie, jedynie temperatura powietrza wewnątrz (pomimo uchylonych drzwi tarasowych) trochę za wysoka zwłaszcza nocą
Pomiędzy Doliną Kościeliską, Doliną Chochołowską a Gubałówką, Wielką Krokwią
Pełny profesjonalizm i ogromna uprzejmość- Dziękujemy:))
Czysto, nowocześnie, wygodnie, komfortowo.
Śniadania przepyszne.
Centrum. Wszędzie blisko.
Czyste zadbane pokoje.
Piękna okolica niedaleko Centrum.
Fachowość uprzejmość
Super wystrój piekny widok i Super balkon
Świetne położony apartament, bardzo czysto i wszystko idealnie dopasowane. Na pewno wrócimy bo naprawdę warto!!
Wszędzie dobre połączenie komunikacyjne, bardzo dobra lokalizacja Bardzo polecamy
Profesjonalne podejście, przemiła pomoc i życzliwość ze strony Pani która Nas ugościła Polecamy wszystkim