Opinie
Bardzo miła i pomocna Pani w obsłudze.
Trochę daleko od centrum, ale blisko przystanek i autobus
Bardzo fajna, miła i pomoc na pani Rezydentka
Piękny, nowy apatrament Lato umiejscowiony na parterze. W kuchni wszystnie niezbędne sprzety , łącznie z ekspresem do kawy, mikrofalówką, zmywarką oraz tosterem. Okna balkonowe na ogrod oraz widok na gniazdo kosów na sasiednim budynku
Pyszne śniadania cateringowe.
Blisko szlaków, dobre miejsce wypadowe.
Pani Natalia - swietny kontakt. Wszystko da sie załatwić sprawie i z usmiechem. Bardzo polecam.
łóżka obszerne i wygodne, pokoje bardzo czyste, w pełni wyposażone, estetyczne i nowoczesne.
Śniadania bardzo dobre i obfite, jeden punkt odejmuję za to, że są w formie cateringu, ale komu ta forma odpowiada, na pewno będzie w pełni zadowolony.
Jeden punkt odejmuję za odległość od centrum, ale to moja subiektywna ocena.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa rezydenta.
Śniadania w formie boxow, niestety brak w nich czegoś ciepłego, przy pobycie z dziećmi coś by się przydało: naleśniki, parówki. Przy tak bliskim położeniu sklepu i tak dobrze wyposażonej kuchni lepiej samemu przygotowywać śniadania.
Apartament czysty, klimatyczny wystrój, widok z tarasu mistrzostwo świata :)
Obiekt super usytuowany, u stóp Giewontu :) do Zakopanego tylko 3km więc atrakcji sporo
Bardzo dobry i miły kontakt,