Opinie
Wszystko co potrzebne było na miejscu, klimatyczny apartament z dużym tarasem
Katering ze śniadaniem smaczny i spore porcje, ale za tą cenę mógłby być też jogurt w zestawie, jakieś owoce codziennie, dzieciaki nie były zadowolone
Dla nas idealne, bo blisko stok do nauki jazdy na nartach i trochę dalej super knajpa
Bardzo miła i fachowa pani rezydentka
Czysto. Wszystko zadbane. Apartament przystosowany do ilości osób i funkcjonalny.
Piękne widoki. Bliski restauracja i bar. Kilka kilometrów od Zakopanego.
Bardzo dobry kontakt z Rezydentem. Miła i profesjonalna obsługa.
Pani Natalia ktora opiekuje sie obiektem przesympatyczna, bardzo pomocna. Mogliśmy dzwonić o każdej porze i za każdym razem udziela Nam informacji, pomocy.