Opinie
Czysto, funkcjonalnie, dużo naczyń. Brakowało mopa, co przy śniegu trochę było uciążliwe oraz przy kilku osobach trzeba było czekać na prysznic, bo kończyła się ciepła woda.
Czysto , wręcz pachniało . Kominek -magia (warto zaopatrzyć na start w podpałkę ) Kuchnia niczego mi w niej nie brakowało . Bardzo dobrze zaopatrzona. Wystrój bardzo nam się podobał. Sypialnie -Bardzo wygodne łóżka . - wielki plus za osobne lozka dla dzieci Widoki z okien bezcenne Łazienka - przestronna , troszkę słabe ciśnienie wody . Prysznic miał drobną usterkę o której zostaliśmy poinformowani, i nie sprawiało nam kłopotu w użytkowaniu.
Dla nas idealnie .
Bardzo dobry kontakt z rezydentka .
Widoki piękne, Wyjazd pod górkę w zimie sprawił dużo problemu.
Apartamenty bardzo czyste i świetnie wyposażone
Bardzo dobre wyposażenie, czysto, przestronny, bardzo ciepły, trzy balkony, piękny widok.
Atrakcją jest sam apartament i widok z niego. Oczywiście wszędzie trzeba dojechać, ale to jest plus, bo to oznacza że nie jest położony w centrum gdzie jest duży ruch.
Profesjonalnie, na czas, wszystko jak należy.