Opinie
Apartament nowy, przestronny, dobrze wyposażony. Czyściutko. Łazienka z wanną marzenie. Sypialnia z mega wygodnym łóżkiem, pościel jak marzenie i te kołdry z gęsim puchem. Telewizor w sypialni.
Apartament położony w idealnym miejscu. Ulica cicha i spokojna. Blisko centrum (do Krupówek ok. 10 minut), blisko szlaków, do drogi Pod Reglami spacerkiem ok. 15 minut. W pobliżu delikatesy, Żabka, restauracje.
Dziękujemy za bardzo miłą i fachową obsługę oraz dziękujemy Pani Rezydentce, która pomimo naszego spóźnienia czekała na nas z kluczami.
Apartamenty przygotowane dla gości wysokim standardzie . Przytulne i piękne
Dzięki temu ze obiekt jest położony na uboczu miasta jest tam cisza i spokój. Piękne widoki i czyste powietrze Nie warto przyjeżdżać samochodem. Spacer to dobra metoda na podróżowanie do miasta i spowrotem
Dobra komunikacja z klientem i obsługa obiekty coś pięknego Prosta i przyjemna Dziękuję za miły pobyt i do zobaczenia w za jakiś czas
Nie było ręczników papierowych w kuchni i w łazience. Oprócz tego wszystko było super!
Apartament czysty, funcjonalny i zadbany.
Vše plně funkční.
Trošku dál od centra ale nejsme liní kousek dojít:-)
Zdvořilost na velké úrovni jak jsme si zabouchli kartu,snad jen tohle bych vylepšil-dával bych karty ALESPOŇ 2.Pro 4 lidi je jedna karta opravdu málo:-( ale porvali jsme se stim.
Funkcjonalność dla mojej rodziny była bardzo dobra,czystość można by było poprawić, ogólne wrażenie bardzo dobre.
Wszystko ok.
W porównaniu do wcześniejszej prezentacji apartamentu przy ulicy Sienkiewicza przez Pana Ryszarda byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi przez panią Elę. Przyjęła nas bardzo miło i profesjonalnie miała dla nas czas wszystko wytłumaczyła i objaśniła. Bardzo miła osoba.
Bardzo czysto
Super jedzenie catering
Miły spacer na Krupówki
Bardzo miła obsługa
Super. Odpowiednia odległość od Krupówek i wspaniałych tatrzańskich dolin