Opinie
Czysto i nowocześnie.
Cisza, spokój.
Bardzo miła Pani.
Fantastyczna, widok z balkonu zapiera dech w piersiach !
Wystrój na 5+, czystość dałybyśmy na 4, funkcjonalność w porządku. Mama poruszająca się o kuli cieszyła się brakiem progów, więc funkcjonalność na 6. Można by było zwiększyć w łazience ilość półek, bądź haczyków na ręczniki czy tym podobne.
Pobyt nasz w Państwa obiekcie zamówiliśmy ze śniadaniami, wszystko ok, śniadania obfite z deserkiem do kawusi. Ale to catering, więc traktujemy taki sposób śniadań tylko na 5, a nie na 6.
Obiekt super, widoki przynajmniej z naszego apartamentu zatykające dech w płucach. Dostępne jacuzzi z widokiem na góry, widok niesamowity. Lokalizacja dogodna do dojechania, a wiem, że bywa różnie.
Pani menadżer zawsze w kontakcie. Bardzo miła obsługa na obiekcie i pomocna.
Wnętrze bardzo czyste i nowoczesne, jedyny minus to dziura w skosie gipsowym i ślad przecieku. Podczas pobytu akurat nie padało więc nie było problemu.
Dobra lokalizacja do wyjścia w góry. Do centrum spacerkiem ok 15 minut
Fachowo, uprzejmie i na czas. Bardzo dobry kontakt.
Bardzo czysto. Do wymiany suszarka na ubrania. Grill trochę zapuszczony, nie zachęcał do użytkowania. Duży plus za ekspres do kawy.
Dla mnie idealnie, blisko do szlaku pod reglami. Dobra baza wypadowa na Tatry Zachodnie.
Balkon mógłby mieć większą prywatność
Czysto ,przytulnie
Blisko do kościółka, sklepy w okolicy, a resztę można podjechać autobusem super lokalizacja
Miła obsługa, zawsze służąca pomocą