Opinie
Bardzo Dobrze
Dobra
Dobra
Lokalizacja jest bardzo dobra. Stanowi doskonałą bazę wypadową.
Łatwy jest kontakt z rezydentami obiektu. Zawsze można liczyć na ich pomoc. Osoby, które wykupią w pensjonacie śniadania na pewno nie zawiadą się wyborem potraw.
Pokoje czyste ,schludne .
Prawdziwe domowe jedzenie ?
Wszędzie blisko . Rewelacyjna lokalizacja
2 dorosłych 2 dzieci ,wystrój ok, dzieci osobny pokój i osobne łuzka w pokoju ,więc spoko dla nas idealne ułożenie pokoji . pozdrawiam i serdecznie zapraszam
Czyste, ciepłe i estetyczne wnętrze, na miejscu ręczniki oraz żel pod prysznic oraz na dole dostępny ekspres do kawy, czajnik w pokoju oraz lodówka bezpośrednio obok,
Bardzo dobra lokalizacja, blisko zarówno centrum jak i Kuźnic, niestety przy dość ruchliwej ulicy ale pokój od innej strony w dużej mierze rozwiązuje problem
bezproblemowe zameldowanie, dobra komunikacja z personelem, wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
Bardzo czysto
Śniadania pyszne podano elegancko pani bardzo miła
Idealna
Na najwyższym poziomie
Czysto schludnie
Bardzo smaczne śniadania
Blisko do centrum nie trzeba korzystać z komunikacji miejskiej
Profesjonalna obsługa