preloader

Opinie

Ogólne
9.9 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Pokój
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
LESZEK
Mili właścicele. Z czystym sumieniem możemy polecić pensjonat. Obiekt spełnił wszystkie nasze oczekiwania.Było świetnie , trudno byłoby mieć jakieś uwagi
14 Kwi 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Sebastian
Udany! Bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna Pani gospodyni, wyśmienite śniadania, pokój spełniający wszystkie oczekiwania, świetna lokalizacja (w okolicy sklepy restauracja oraz blisko do term Gorący Potok/Szaflary) Nasz pobyt uważamy za bardzo udany i z chęcią zagościmy tutaj jeszcze raz !
6 Kwi 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Hanna
6 Kwi 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Jan
3 Kwi 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Gazdolot
Czystość, personel, pyszne śniadaniaBrak
31 Mar 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Patryk Żelechowski
Serdecznie Polecam!! Bardzo miła obsługa! Świetne warunki, piękny pokój i łazienka wszystko nowoczesne. Wybraliśmy opcje ze śniadaniem, nie zawiedliśmy się było smacznie i na bogato. Bardzo przystępna cena. Świetna lokalizacja, bardzo blisko dworzec PkP czy teraz bardzo smaczna i restauracja. Polecam !!
23 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Klaudia Jarząbek
Ten Pensjonat to miejsce, które zdecydowanie warto polecić! Przede wszystkim panuje tam absolutna czystość, co sprawia, że pobyt jest wyjątkowo komfortowy. Właściciele to niesamowicie ciepłe osoby, pełne empatii i gościnności, które dbają o każdy detal, aby goście czuli się jak w domu. Wnętrza pensjonatu są przepięknie urządzone, a każdy pokój zaskakuje swoją estetyką!! Z czystego sumienia polecam to był mój najlepszy pobyt w górach! ☺️☺️
18 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Szukiel
9 Mar 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Jarek
Nie dało się nie dać 5 gwiazdek, niesamowicie uprzejmi właściciele, pyszne śniadanie a sam obiekt pachnie nowością, kolejny wypad w góry tylko tam .dziękuję
9 Mar 2025
Więcej
10 / 10
tory me
Polecam serdecznie. Wszystko jest tak jak powinno być. Bardzo czysto, wszystko jest nowe i świeże, super miła obsługa, super śniadania. Bardzo dobre miejsce na spokojny odpoczynek na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym. Na pewno tam wrócę. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni. Parking z bramą na pilot, zniżki na termy, balkon z krzesłami i stolikiem oraz miejscem dla osób palących, miejsce do zabawy dla dzieci, dużo informacji co do planowania wypoczynku i dobra lokalizacja.
9 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Sebastian Rusin
3 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Lenka
2 Mar 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Lenka Věchtová
Doskonały. Było nas 6. Zakwaterowanie piękne, czyste. Śniadania bardzo smaczne, duży wybór. Rabat 20% na potok Gorace.
2 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Kasia Dembowiec
Serdecznie polecam Przemiła Pani włascielka super jedzonko? dzieciaki bardzo zadowolone z pancake?,bardzo czysto ,wszytsko na wysokim poziomie . Napewno powrócimy .
1 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Adrian Strzelecki
26 Lut 2025
Więcej
10 / 10
Szymon Kraszewski
Bardzo polecam pobyt w tym miejscu. Czysto, ładnie i komfortowo. Wyposażenie pokoju w pełni spełnia zapotrzebowanie każdej osoby. Na ogromny plus właścicielka, która swoim fantastycznym podejściem i dbaniem o potrzeby gościa powoduje, że chce się wrócić do tego miejsca ponownie. Gorąco polecam.
25 Lut 2025
Więcej
10 / 10
Dominika Cz
Świetne miejsce ? pokój przytulny i czysty Śniadanie pyszne A Pani właścicielka bardzo miła i pomocna Bardzo polecamy ?
23 Lut 2025
Więcej
9 / 10
Weronika120800
Świetny obiekt w dobrej cenie! Pokój jak i części wspólne przyjemne, czyste i przejrzyste, ładny zapach w pokoju, aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony. Ręczniki w pokoju. Parking pod willą na plus.W pokoju mogłoby być cieplej.Nie było grzejnika, a ten w łazience był zimny, bez możliwości regulacji temperatury.
20 Lut 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Paulina
Pobyt w tym miejscu to czysta przyjemność! Pokoje są nowoczesne, elegancko urządzone i bardzo zadbane, co od razu sprawia, że czujesz się komfortowo. Czystość jest na najwyższym poziomie. Właściciele są niesamowicie mili i pomocni, tworząc bardzo ciepłą i przyjazną atmosferę. Polecam zdecydowanie opcję ze śniadaniem – smaczne i pożywne, idealne na rozpoczęcie dnia.
20 Lut 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Arleta
19 Lut 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa