preloader

Opinie

Ogólne
9.9 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Pokój
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
EllxEliza
Zdecydowanie polecam ❤️ piękna góralska nowa willa, spokojna okolica, przepyszne śniadania, darmowy parking, pokoje ciepłe, przytulne z balkonem. Same plusy. Na pewno wrócimy :)
3 Lut 2025
Więcej
10 / 10
Krystian
Gościnność i czystośćBrak śniegu na co przemiła właścicielka nie miała wpływu choć myślę że i to potrafi załatwić ;)
3 Lut 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Krzysztof
2 Lut 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Ivana
1 Lut 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Piotr Miernik
31 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Paweł Topolski
30 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Tomasz Kajmowicz
28 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Katarzyna
wyjazd połaczony z termami Bardzo fajny obiekt, bardzo czysto, przemiły i pomocny personel, czuliśmy się wyjątkowo zaopiekowani, pokój bardzo dobrze wyposażony, można wypocząć. Bardzo smaczne śniadania, pyszna kawa (może tylko wody brakowało na śniadaniu). Blisko do term i przystanku autobusowego jeśli ktoś potrzebuje dojechać do Zakopanego czy na szlaki górskie. W całym obiekcie bardzo czysto, cichutko.
28 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Paweł
Brdzo udany wyjazd Bardzo dobre śniadania, uprzejmi i mili właściciele, obiekt bardzo czysty. Lokalizacja bardzo dobra, wszędzie blisko.Troszkę za mało wygłuszone ściany między pokojami. Słychać rozmowy z sąsiadujących pomieszczeń.
27 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Jaromír
Doporučuji ubytování Dobrá snídaně, výborné místo a skvělá paní domácí.Nemám žádné připomínky.
26 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Marcin
Bardzo miło spędzony czas w willa Lasak. Pyszne śniadania, ładnie i czysto. Gospodyni bardzo uprzejma. Polecam wszystki
25 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Marta
Piękny obiekt z wszystkimi udogodnieniami. Przemiła pani Marta z którą super się rozmawiało i oczywiście pyszne śniadania. Polecamy ciasto marchewkowe pani właścicielki. Pozdrawiamy ?
24 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Kazek
Nowy obiekt, czysty, przytulny, śniadania pyszne. Przemiła właścicielka Pani Marta. Jednym słowem wszystko przygotowane perfekcyjnie. Polecam.
22 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Marta
Wszystko było idealne
22 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Michal
21 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Michal
Miły personel, wszystko wysprzątane i czyste. Przestronny pokój z wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami. Zamykany parking na pilota. Smaczne i różnorodne śniadanie.
18 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Kacper
15 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Julia
13 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Michał
Pobyt bardzo udany. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobre jedzenie, czyste i ładne pokoje. Serdeczne pozdrowienia dla Gospod Niesamowite zaangażowanie i opieka ze strony właścicieliNic takiego nie było
12 Sty 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Julia
świetne miejsce, zostaliśmy cudownie przywitani, pokoje śliczne. Dziękujemy ♥️
12 Sty 2025
Więcej