preloader

Opinie

Ogólne
9.9 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Pokój
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Jarosław
22 Gru 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Cimtom
22 Gru 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Rafko
Weekend w Białym Dunajcu Super obiekt w dobrej , wygodnej lokalizacji. Piękne wykończenie wnętrz z dbałością o szczegóły. Przemiła i pomocna obsługa, z którą kontakt jest nienaganny. Dojazd do Zakopanego bardzo dobry. Polecam bez wahaniaNic
16 Gru 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Wojciech Kołodziejczyk
Rewelacja
13 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Marek
Z czystym sumieniem polecam, bardzo blisko do Zakopanego jak i do Term Gorący Potok. Świetni gospodarze, pyszne śniadani
9 Gru 2024
Więcej
7.5 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
DDW - Dolnośląska Dystrybucja Wody
8 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Skrabalak
Willa Lasak na wysokim poziomie, wygoda, czystość i jakość wnętrz 10 na 10. Bardzo mili gospodarze, można czuć się jak u siebie w domu - polecam zdecydowanie!
5 Gru 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Iwona Mazurek
ZDECYDOWANIE WSZYSTKO NA 6+ !!! Jeśli jeszcze się ktoś zastanawia nad wyborem tego miejsca na urlop... to nie ma nad czym! Brać w ciemno! Począwszy od samego przyjazdu człowiek czuje się zaopiekowany przez przemiłych i cudownych właścicieli ❤️ szczególne podziękowania dla Pani właścicielki, która robi przepyszne i różnorodne śniadania ? nawet jak w ostatni dzień naszego pobytu nie było nikogo z gości, zostalismy tylko my, pani przygotowała Nam tak samo smaczne śniadanie (codziennie oczywiście jest coś innego) ? jesteśmy zachwyceni pobytem i mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja powrócić tutaj. Willa nowa, w nowoczesnym stylu, wszystkie detale dopięte na ostatni guzik. Nawet popielniczki robione własnoręcznie przez właściciela, no coś przepięknego! Okolica bardzo cicha i spokojna, blisko do Term Gorący Potok i Szaflary (około 30min spacerkiem od obiektu), niedaleko również dworzec PKP, oraz karczma oddalona niecały kilometr od obiektu. W pobliżu znajduje się również dużo sklepów spożywczych m.in. żabka i groszek. Zdecydowanie będziemy bardzo miło wspominać pobyt w Willi Lasak ❤️ to był cudowny urlop i wypoczynek w tym miejscu ?
4 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Andrzej
25 Lis 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Маргo
18 Lis 2024
Więcej
10 / 10
Ziemiańska
17 Lis 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Hanzha
Odpoczynek na wyższym poziomie Spędziliśmy trzy dni w tym hotelu i jesteśmy zachwyceni! Właściciele to przesympatyczni ludzie – zawsze uśmiechnięci, pomocni i dbający o to, żeby goście czuli się jak najlepiej. To miejsce naprawdę ma duszę dzięki nim! Śniadania były przepyszne – różnorodne i przygotowane z sercem. Każdego ranka cieszyliśmy się pysznym jedzeniem i spokojną atmosferą. Czystość? Na najwyższym poziomie! Wszystko zadbane i dopracowane w najmniejszych szczegółach, aż miło było wracać do pokoju po całym dniu. Ten hotel to idealne miejsce na odpoczynek – przytulny, z fantastyczną atmosferą i świetną obsługą. Jeśli szukacie miejsca, gdzie można się zrelaksować, to koniecznie przyjedźcie tutaj!————-
16 Lis 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Miłosz Szumigraj
Polecam przyszłym gościom, zadbane i na najwyższym poziomie pokoje, bardzo miła pani właścicielka
11 Lis 2024
Więcej
10 / 10
Tomasz
3 Lis 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Olga
30 Paź 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Patrycja
Wspaniala mila obsluga, na poziomie pokoje czyste i schludneWszystko mi sie podobalo
27 Paź 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
PAW MONT
Wszystko w najlepszym porządku, wlascicielka bardzo przemiła i życzliwa . Świetny kontakt, nawet gdyby jej coś kiedyś nie wyszło to stało by się to przypadkowo. Pokoje czyste i schludne śniadania okej adekwatne do ceny. Kobita z wielkim sercem i zaangażowaniem. Pozdrawiamy
27 Paź 2024
Więcej
10 / 10
Zdislav Pawlas
Wszystko idealnie…..z pewnością nie jesteśmy tu po raz ostatni….. Pokoje: Pokoje piękne czyste...wszystko nowe
26 Paź 2024
Więcej
10 / 10
Artur
21 Paź 2024
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Artur Szal
Czysto świeżo i pachnąco Wszystko nowe i na najwyższym poziomie Bardzo miła i pomocna obsługa 5 min autem od term Stosunek jakości do ceny na 5! Same zalety Chętnie tutaj wrócimy?
19 Paź 2024
Więcej