Opinie
Ogólne
9.9 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Pokój
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy tak miłej gospodyni; 5 gwiazdek to za mało. Marta to po prostu urocza, przyjazna i niezwykle zorientowana na obsługę gospodyni, jakiej rzadko można spotkać. Tak pyszne i obfite śniadanie!!! Pokoje i dom są nieskazitelnie czyste i nowocześnie urządzone. Absolutnie najwyższej klasy i gorąco polecamy na wakacje w Tatrach Wysokich. ?????
14 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Willa o wysokim standardzie. Przemili Właściciele. Zawsze wśród gości, witający ich z uśmiechem, zawsze pomocni. Pobyt oceniam jako bardzo udany. Obiekt godny polecenia.
7 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Wspaniałe miejsce polecam atmosfera cudowna pyszne jedzenie .Gospodarze przemili byłam już dwa razy i jak tylko będzie okazja napewno powrócę znów reszta mojego towarzystwa też chce jeszcze Was odwiedzić
7 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Wszystko w jak najlepszym porządku, właściwie przemili, pokoje może nie duże ale ładnie wystrojone, łóżko bardzo wygodne ,widoki , blisko do term, I śniadania pyszne i urozmaicone. Polecam
27 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Bardzo udany pobyt w gustownie urządzonym miejscu. Pyszne śniadania. Przemiła obsługa. Pozdrawiamy Pana, który zajmował się willą w imieniu swoich rodziców. Mogą być dumni ;)
22 Mar 2026
Więcej
10 / 10
22 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Przepiękny obiekt. W tak czystym i pachnących miejscu chyba nigdy nie byliśmy. Obsługa na 5 gwiazdek. Śniadania przepyszne. Polecamy :)
15 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Wspaniały pobyt. Przepiękny wystrój, w szczególności część jadalna z rzeźbionymi, pięknymi krzesłami. Na śniadaniach był cudowny kelner, z naprawdę super obsługą, bardzo pomocny. Pokoje czyste, pościel pachnąca, wszystko super. Bardzo polecam pobyt w tym miejscu.
15 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Nowe oraz perfekcyjnie czyste pokoje, świetna obsługa, wyśmienite śniadania. Polecam
15 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Bardzo przyjemne miejsce na pobyt. Zarówno pokój, jak i cały obiekt były bardzo czyste i zadbane. Wszystko przygotowane z dużą starannością, dzięki czemu od razu można poczuć się komfortowo.☺️
Na duży plus zasługują śniadania – bardzo smaczne i różnorodne. ? Wszystko świeże, dobrze przygotowane, a dodatkowo pojawiają się regionalne elementy, które są bardzo miłym akcentem i pozwalają spróbować czegoś lokalnego. Widać, że kucharze naprawdę mają świetne wyczucie smaku – wszystko jest bardzo dobrze doprawione i po prostu pyszne.?
Sami właściciele są niezwykle mili, serdeczni i bardzo gościnni. Chętnie rozmawiają z gośćmi, opowiadają ciekawe historie związane z okolicą i polecają miejsca, które warto odwiedzić. Dzięki temu można nie tylko odpocząć, ale też lepiej poznać region.
Bardzo przyjazna atmosfera sprawia, że pobyt wspomina się naprawdę miło. ❣️Zdecydowanie polecam to miejsce!?
14 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Bardzo udany weekendowy wyjazd wszystko na najwyzszym poziomie .Bardzo mili własciciele ,bardzo czysciutko, sniadania to poezja smaku .Dałam najwyzszą ocenę ale uważam że zasługują na więcej.Gorąco polecam.Napewno wrócimy i bedziemy polecać znajomym.
8 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Polecam gorąco! Pokoje bardzo ładne przytulne , czysto i elegancko. Świetna obsługa, pyszne śniadania. Atmosfera jak w domu napewno będziemy chcieli tu wrócić :)
8 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Pokoje przestronne, urządzone z gustem wszytko idealnie do siebie pasuje. Łazienka czyściutka (zawsze zwracam na to uwagę, bo z reguły mam z tym problem;). Śniadania domowe bardzo dobre. Do term 30 min spacerkiem. Polecam.
3 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Willa Lasak to przecudna perła nieopodal Zakopanego. Domowy klimat, przepyszne śniadanka, czyściuteńko. Uśmiech przesympatycznej Pani Marty -właścicielki osładza każdy dzień niezależnie od pogody. Wszystkie detale wykonane przez Męża Pani Marty wzbudzają zachwyt i zazdrość. Dodatkowo przystępna cena, więc na pewno będziemy tu wracać i polecać wszystkim znajomym.
2 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Fantastyczne miejsce jeśli nie interesuje cię spanie w zatłoczonym zakopanym . Cisza i spokój, bardzo sympatyczni właściciele , śniadanko top . Blisko na termy jak i do Zakopanego. Wrócimy napewno ?
2 Mar 2026
Więcej
10 / 10
28 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Cudowne miejsce na pobyt! Personel jest bardzo przyjazny i pomocny, śniadania pyszne, a pokoje czyste, wygodne i piękne. Naprawdę podobał nam się pobyt i na pewno wrócimy.
27 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Cudne, przytulne, czyste miejsce w dogodnej lokalizacji z super właścicielami i pysznymi śniadaniami!?
25 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Bardzo udany pobyt! Obiekt jest nowy, a wnętrza urządzone ze smakiem i bardzo estetyczne. Na ogromny plus zasługuje przemiła obsługa oraz pyszne śniadania, które umilały każdy poranek.
Jedynym drobnym mankamentem są dość cienkie ściany między pokojami (słychać odgłosy z sąsiednich łazienek), ale biorąc pod uwagę całokształt i świetną atmosferę, zdecydowanie polecam to miejsce!
23 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Weekendowy pobyt bardzo udany . Właścicielka przesympatyczna osoba ,śniadanie pyszne ,pokoje czysciutkie caly obiekt bardzo ladny i czysciutki. Blisko term.
Pozdrawiamy serdecznie i gorąco polecamy
22 Lut 2026
Więcej