preloader

Opinie

Ogólne
9.8 / 10
Lokalizacja
9.5 / 10
Domek
9.8 / 10
Obsługa
9.9 / 10
10 / 10
Joanna Miedzińska
20 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Dariusz Z.
Kryty basen w razie niepogody
10 Cze 2026
Więcej
10 / 10 Domek
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Leon Polak
Sam domek w ktorym mieszkalismy byl czysty. Bylo w nim najwazniejsze wypozarzenie. lokacja w ktorym sa polozone domki jest bardzo dobra ok.1km od plazy. jedym minusem jest rzeka... w 3 dzien pobytu rzeka bardzo smierdziala ale do wytrzymania. goraco polecam.
7 Cze 2026
Więcej
8 / 10
Eimi Oksiwzan
Dla rodzin z dziećmi super, przestrzeń zaaranżowana optymalnie: zamknięta posesja, domki z tarasami, plac zabaw, basen, najmłodsi mogą sobie nawet pośmigać jeździkiem między domkami. Niestety muszą odjąć gwiazdkę za sposób komunikacji - zakaz wjazdu na parking dla EV (informacje taka otrzymuje się dopiero po rezerwacji) - halo, mamy 2026r. Tłumaczenie że to wymogi ubezpieczalni jest tylko tłumaczeniem, bo żadna ubezpieczalnia nie stawia takiego kryterium (auta spalinowe o hybrydy typu plugin mogą parkowac). Pełno fotowoltaiki na dachu, aż prosi się o jakiegoś wallboxa do ladowania. Wysoka kaucja, komunikacja jest dość agresywna, tj. żądamy wymagamy straszymy. Sam ośrodek bardzo fajny, ale nie czuć że jest się zaopiekowanym, jest się tylko statystyka. 4 rolki papieru toaletowego i 4 worki na smiecie na tydzień - skończy się to trzeba dokupić samemu. Brak ręczników. Aha i regulamin, jak kodeks wykroczeń z taryfikatorem ;) byliśmy zadowoleni z pobytu, ale jest pole do poprawy dla właścicieli.
7 Cze 2026
Więcej
9 / 10
Radosław K.
Pobyt udany, bardzo przyjemnie czysto, miło
2 Cze 2026
Więcej
9 / 10 Domek

Czysto, funkcjonalnie

8 / 10 Lokalizacja

Położenie spoko, mogłoby być trochę bliżej ale trzeba robić kroki

9 / 10 Obsługa

miło, uprzejmie, grzecznie

9 / 10
Bożena P.
5
2 Cze 2026
Więcej
9 / 10 Domek
10 / 10 Lokalizacja
9 / 10 Obsługa
10 / 10
wroncky
31 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Paweł Paweł
Wszystko super , czysto obiekt zadbany , jest wszystko co niezbędne, często wracamy , dzieci nie chcą słyszeć o innych wyjazdach Tylko Fantazja Polecam
29 Maj 2026
Więcej
10 / 10
palliu
25 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Natalia P
Jedno słowo: WOW! Świetne domki, super taras, basen wymiata! ?. Czysto, cisza i spokój. Polecam ?
22 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Justyna Rusin
Doskonałe miejsce na wypoczynek. Domki bardzo wygodne,dobrze wyposażone. Strefa spa czyli basen,sauna i jacuzzi doskonale przygotowane, woda ciepła. Kontakt szybki i bezproblemowy. Polecamy serdecznie!!
19 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Rafal Mackiewicz
Super miejsce..
17 Maj 2026
Więcej
10 / 10
PAWEŁ M.
Super domki, wszystko czego potrzebuje rodzina na urlopie, w basenie ciepła woda, jakuzy, sauna. Plac zabaw dla dziecię. Teren ogrodzony, zamknięty dla osób z zewnątrz. Polecamy !!
14 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Domek
8 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Karol Siehieńczuk
7 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Malgorzata K.
Wszystko bylo super :) wyposazenie domku, basen, nowe jacuzzi, grill, domek blisko plazy o centrum
6 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Domek

Wszystko na najwyzszym pozimie

10 / 10 Lokalizacja

Mega blisko wszędzie

10 / 10 Obsługa

Przesympatyczni jesteście

10 / 10
Jakub P.
Nie poprawiajcie nic!!! cisza spokój to najważniejsze
5 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Domek

Czysto funkcjonalnie i komfortowo

10 / 10 Lokalizacja

Jest ok

10 / 10 Obsługa
10 / 10
Robert P.
Na plus basen sauna grille plus czystość w domkach
5 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Domek
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Paweł Gasz
Domki super! Basen i jacuzzi również top polecam !
4 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Krzysztof Krawczyk
2 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Aleksandra Krawczyk
Spędziliśmy w ośrodku 5 cudownych dni. Byliśmy przed majówką, więc ośrodek był jeszcze prawie niezamieszkały. Nie zauważyliśmy niedociągnięć. Właściciele byli bardzo mili i bardzo dbający o czystość w ośrodku. Podczas naszego pobytu basen był dwa razy czyszczony. Woda i niecka była idealnie czysta. Dla nas wielkość basenu była wystarczająca. To był prawdziwy relaks a nie pływanie na zawodach. Jacuzzi jest rewelacyjne, woda gorąca , bicze wodne idealne. W ośrodku mogliśmy być z psami, dostaliśmy dedykowany dla takich rodzin domek, tak żeby inni nie czuli dyskomfortu. Domki są bardzo dobrze wyposażone, nie brakowało nam niczego. W razie chłodów można dogrzać się klimatyzacją. Do plaży jest bliskio, a sama plaża jest najpiękniejsza plażą nad Bałtykiem Gorąco polecam ten ośrodek.
1 Maj 2026
Więcej