preloader

Opinie

Ogólne
10 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Apartament
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Kasia Pater
Polecam każdemu!?"Aby prowadzić swój biznes nie wystarczy mieć pieniądze,to nie sztuka..ale już sztuką jest sprawić, by ludzie czuli się u ciebie jak w domu,a tego nie kupisz za żadne pieniądze..."?Niejeden hotel się chowa przy warunkach i uprzejmości właścicieli.Jak ktoś ceni spokój, odpoczynek od zgiełku,to idealne miejsce .Właściciele wkładaja całe serce ,a jedzenie najlepsze jakie jadłam domowe ..świeze,pyszne!.A PIEROGI Z MIĘSEM SKRADŁY MOJE ❤️!!!!
24 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Marcin G
Byliśmy z żoną i dwoma synami. Świetne miejsce, chyba nie mogliśmy lepiej trafić. Wszystko zadbane, czysto. Śniadania rewelacja. Strefa spa świetna z siłownia, bilardem, stołem do tenisa stołowego. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Polecam z czystą przyjemnością. Wrócimy tam na pewno.
20 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Dorota Iżycka
Serdecznie polecam Pensjonat Tylickie Wzgórze! Pobyt był wspaniały pod każdym względem. Pokoje i cały obiekt są nieskazitelnie czyste, zadbane i bardzo komfortowe. Jedzenie przepyszne – świeże, domowe i przygotowywane z ogromną starannością. Na szczególne wyróżnienie zasługują gospodarze – niezwykle serdeczni, pomocni i gościnni, dzięki którym można poczuć się jak w domu. Widać, że wkładają całe serce w prowadzenie tego miejsca. Z pewnością wrócimy i będziemy polecać wszystkim znajomym!
19 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Katarzyna Banasik
19 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Joanna Sołtys
Tylickie Wzgórze – miejsce wymarzone, gdzie każdy znajdzie chwile upragnione. Czy z rodziną, we dwoje, czy w gronie znajomych, wraca się stąd z bagażem wspomnień niezliczonych. Pokoje wygodne, widoki wspaniałe, a posiłki smaczne i dopracowane. W strefie SPA odpoczniesz bez pośpiechu, odnajdując spokój, relaks i dużo uśmiechu. Obsługa życzliwa, atmosfera serdeczna, a gościnność gospodarzy po prostu bajeczna. To miejsce, do którego wracać się chce, bo każdy znajdzie tutaj dokładnie to, co chce. Z całego serca polecam ten zakątek wyjątkowy, na wypoczynek letni i zimowy. Tylickie Wzgórze zasługuje na ocenę wzorową – i opinię od gości zawsze pięciogwiazdkową. ⭐⭐⭐⭐⭐
18 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Mareczek Ziomek
Piękne miejsce, miła obsługa, szczególnie właściciele i ich synowie. Super miejscówka dla rodzin z dziećmi. Pyszne jedzenie. Basen, jacuzzi czy w grota solna, to coś co nie każdy hotel 3 gwiazdkowy posiada, tymczasem możemy skorzystać z tych dobrodziejstw w Państwa pensjonacie. W dodatku wszystko czyste zadbane trawa wykoszona, okna umyte, jest bardziej niż sterylnie. Dziękuję że mogliśmy odpoczywać w takim miejscu. Pozdrawiam
16 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Agata Bućko
Polecam z całego serca cudowne miejsce. Śniadania rewelacja, dodatkowo trafiliśmy że byliśmy dwa dni sami w hotelu a mimo to śniadania otrzymaliśmy w formie bufetu. Bardzo polecam dodatkowo spa na bardzo wysokim poziomie. Czuliśmy się wyjątkowo. Dziekujemy.
16 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Sławek Góra
W tym roku również odwiedziliśmy to piękne miejsce, pyszne jedzenie, wspaniała obsługa, rodzinna atmosfera. serdecznie polecamy Ania i Sławek
15 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Sebastian Szymański
Wszystko na najwyższym poziomie! Polecam!
15 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Sylwia Wojciechowska
Fantastyczne miejsce, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi i większych grup. Można ciekawie spędzić czas i bardzo dobrze zjeść. Polecam:)
15 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Anna Walulik
Cudowny pobyt, wspaniałe miejsce, uroczy gospodarze.
15 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Danuta Kądziołka
Miałam przyjemność spędzić w tym obiekcie wyjazd szkoleniowo-integracyjny i pod każdym względem jestem zachwycona. To miejsce idealne zarówno na tego typu wyjazdy, jak i pobyty rodzinne. Pokoje są bardzo komfortowe, zadbane i świetnie wyposażone, a liczne udogodnienia oraz atrakcje - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu - sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również pyszne jedzenie oraz przemiła, pomocna i profesjonalna obsługa. Cały pobyt przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze. To naprawdę wspaniałe miejsce, do którego z przyjemnością będę wracać. Serdecznie polecam!
15 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Jolanta Rzegocka
To była moja pierwsza wizyta na Wzgórzu Tylickim, a zarazem mój pierwszy raz w Tyliczu. Przyjechałam tu na firmowy wyjazd integracyjny i byłam absolutnie zachwycona zarówno wspaniałą lokalizacją, jak i pięknym pensjonatem, który stworzyli Justyna i Grzegorz. Wszystko – od jedzenia po pokoje – było najwyższej jakości. Do tego łagodne wzgórza i zabytkowa greckokatolicka cerkiew św. Kosmy i Damiana w zasięgu spaceru. Spokój, piękno i dbałość o każdy szczegół – zasługują na najwyższą ocenę. Z pewnością będziemy polecać Wzgórze Tylickie naszym znajomym i rodzinie, zarówno na letnie wakacje, jak i na narty. Wspaniale jest widzieć tak wyjątkową gościnność, jakość i troskę. Bardzo dziękujemy za niezapomniany pobyt!
13 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Zuzanna
Cudowne miejsce na spokojny odpoczynek! Hotel pięknie urządzony, idealny dla rodzin z dziećmi a Pani właścicielka cudown
9 Cze 2026
Więcej
10 / 10 Apartament
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Vadym
Świetny obiekt, duża strefa SPA, 2 sauny, duży basen, mnóstwo miejsc do zabawy dla dzieci. Bardzo mili właściciele i obsługa. Czyste, przytulne pokoje. Jedna z najlepszych ofert pod względem stosunku ceny do jakości w tym regionie.Brak
1 Cze 2026
Więcej
10 / 10 Apartament
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Justyna Cieślak
Pobyt w Tylickim Wzgórzu był bardzo udany i zdecydowanie wart polecenia. Miejsce zachwyca pięknymi widokami, spokojną atmosferą i bliskością natury. Sam budynek jest utrzymany w wysokim standardzie, co od razu widać i przekłada się na komfort pobytu. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone, a obsługa bardzo miła, pomocna i profesjonalna. Całość tworzy wyjątkowy klimat, do którego chce się wracać. Z pełnym przekonaniem polecam Tylickie Wzgórze każdemu.
6 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Marta Gawlikowska
Właśnie wracamy z Rodziną z weekendu majowego, byliśmy tutaj pierwszy raz ale bardzo oczarowało nas to miejsce. Przemiła atmosfera, klimatyczne miejsce, dużo atrakcji dla dzieci. A to wszystko z klasą. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni. Można tam na prawdę odpocząć i poczuć się swobodnie a do tego jest blisko do miejsc na różne wypady i dodatkowe atrakcje. Polecamy serdecznie ?
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Majo Soroka
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Apartament
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Majo Soroka
3 Maj 2026
Więcej
10 / 10 Apartament
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Magdalena Yaker
Przepiękne miejsce, dogłębnie przemyślane szczegóły tworzące wyjątkową atmosferę, przepyszne(!) posiłki ! Jenak najbardziej imponująca jest siła, ciepło i profesjonalizm rodziny, ktora stworzyła to miejsce. Wyjątkowi, piękni ludzie więc się nie ma co dziwić, że i wyjątkowe i piękne miejsce. Dziękujemy i do zobaczenia!
3 Maj 2026
Więcej