preloader

Opinie

Ogólne
10 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Apartament
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Justyna Roman
Serdecznie polecam ten hotel na wypad z dziećmi! Mila atmosfera w kameralnym miejscu ? Wszystko super zorganizowane - nawet na stok jest możliwość podjechania 3 minuty busem co ze sprzętem jest bardzo wygodne ? Będziemy dalej polecać i wracać!
3 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Urszula Nowak
Był to nasz drugi Sylwester w Tylickich Wzgórzach. Pierwszy raz byliśmy w maju kilka lat temu jeszcze przed rozbudową. Nie spotkaliśmy drugiego tak przyjaznego miejsca dla rodzin z dziećmi. Właściciele dbają o gości i o wspaniałą atmosferę. Można tutaj znaleźć wszystko: pyszne jedzenie (zupa serwowana o godz.14), sala zabaw, basen, animacje dla dzieci. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, dla bobasów wszystkie potrzebne sprzęty, a dla starszych bilard, siłownia no i oczywiście stok w bliskim sąsiedztwie, na którym zawsze jest śnieg! Mamy ogromną nadzieję, że wrócimy tu znów! Dziękujemy ❤️
3 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Kamila Lato
Zdecydowanie nie polecam tego miejsca tym, którzy dbają o swoją wagę. Nie ma szansy nie przytyć, gdyż jedzenie jest tak dobre, tak jest go dużo, a wybór jest tak ogromny, że chce się wszystkiego spróbować. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca tym, którzy nie chcą poczuć magii świąt...wspólne kolędowanie, ubieranie choinki, ozdabianie pierniczków, wizyta Mikołaja... Zdecydowanie nie polecam tego miejsca tym, którzy nie lubią zabaw na śniegu: lepienie bałwana, rzucanie się śnieżkami, zjeżdżanie na sankach czy spacer w pięknych okolicznościach białego krajobrazu słuchając skrzypienia pod nogami w blasku słońca... Wszystkim innym polecam!!!
28 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Monika Lysko
Cudowne i wyjątkowe miejsce! Z klimatem, wyborną kuchnią. Polecamy szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Spędziliśmy Święta w prawdziwie rodzinnej atmosferze.
27 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Kinga Piotrowska
Do rodzinki z Tylickiego Wzgórza wróciliśmy 4 raz na Wigilię i Boże Narodzenie. Nasze dzieci są już nastolatkami ale to nikomu nie przeszkadza i wszyscy świetnie się bawimy! To ludzie tworzą miejsce i atmosferę ? dla mniejszych dzieci są codzienne atrakcje, na poddaszu kącik zabaw i play station. W ciągu dnia można odprężyć się w basenie a wieczorem na saunach. Dostępność bilardu oraz stołu do tenisa stołowego to duży atut. A jak jesteś miłośnikiem białego szaleństwa na nartach czy snowboardzie to do stoku samochodem jest tylko 3 min. Wypożyczalnia ma nowy sprzęt i miłą obsługę. Śniadania i obiadokolację dostosowane są dla dzieci- zawsze jest coś słodkiego i uniwersalnego. Mały Tadek niejadek coś zawsze znajdzie by skubnąć ☺️ Jest jeszcze jedną magiczna rzecz-mikroklimat Tylicza- to niesamowite i jak za dotknięciem magicznej różdżki JEST ŚNiEG!!!! Nie do wiary gdy cała Polska jest kolorowa na święta a w Tyliczu mamy biały puch! Pogoda nigdy nas nie zawiodła- co dodaje temu miejscu dodatkowej magii ???
27 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Angela Piwko
Spędzaliśmy tu święta Bożego Narodzenia. Ujęła nas od razu rodzinna atmosfera, uśmiechnięci właściciele są na miejscu i dopieszczają każdy szczegół. Nasz apartament był bardzo przestronny, wygodny, czysty i przytulny. Żelazko, mikrofala i czajnik są na miejscu. Jedzenie przepyszne, szczególnie dla miłośników polskiej kuchni, ale również dania dla osób dbających o linię. Co dnia inne ciasta pieczone na miejscu. W programie były codzienne animacje dla dzieci, ognisko integracyjne przy kiełbaskach i nalewkach i dużo muzyki na żywo. Strefa SPA z długim basenem dostosowanym do małych dzieci, jacuzzi, łaźnia parowa i sauna, stół bilardowy, siłownia, grota solna z tężnią. Skorzystaliśmy też z masażu. Jest to idealne miejsce dla rodzin, na 3 piętrze są sale zabaw i w pokojach można oglądać, co porabiają dzieci. Wracamy szczęśliwi, wypoczęci i najedzeni. Mieliśmy zniżki na wyciąg i przedszkole narciarskie jako goście Tylickich Wzgórz.
27 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Adam Fulara
Niesamowite miejsce, w którym miałem przyjemność spędzić Święta Bożego Narodzenia z rodziną. Na swobodną, domową atmosferę pensjonatu złożyło się wiele rzeczy, ze szczególnym wskazaniem na: - widoczne osobiste zaangażowanie sympatycznych Właścicieli, - spójny i zaplanowany ze smakiem wystrój pokojów, całego budynku i jego otoczenia, - liczne atrakcje dodatkowe (strefa SPA, siłownia itd.), - nienaganny stan techniczny wyżej wymienionych, - nieprawdopodobnie smaczne, domowe jedzenie (szczególnie zasmakowały mi dania oparte o kapustę kiszoną ;-)), bogate również w akcenty regionalne, - piękna okolica dająca wiele możliwości zagospodarowania czasu. Fani motoryzacji będą pod wrażeniem szerokości miejsc parkingowych :-). Warto tu przyjechać o każdej porze roku, okres świąteczny daje jednak możliwość spotkania... Świętego Mikołaja ;-). Dziękuję i pozdrawiam cały Zespół Tylickiego Wzgórza.
26 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Paweł Bakierski
Spędziliśmy tu z rodziną już kolejne Święta. Pomimo, że daleko od domu to panuje tak rodzinna atmosfera, że co roku czujemy się jak u siebie. Wspaniali Gospodarze, którzy dbają o każdy szczegół. Bardzo dobra lokalizacja z pięknymi widokami - stoki w zasięgu wzroku, wokół piękna przyroda.
26 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Krystyna Dudzik
Wspaniałe miejsce prowadzone w pięknym stylu przez rodzinę pełną ciepła, uprzejmości. Pani Justyna wie co robi, „turnus” bożonarodzeniowy to nie tylko pyszne jedzenie w pięknych wnętrzach ale też moc atrakcji dla dzieci : dekorowanie pierniczków, zajęcia plastyczne, szycie i wspólne ubieranie choinki. Do tego masaże, basen, sauna i pokoje zabaw dla dzieci, chyba nie da się chcieć więcej. Dziękujemy, było pięknie !
25 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Kasia
Nie mogliśmy bardziej polecić Tylickiego Wzgórza. To magiczne miejsce! Połączenie pięciogwiazdkowego hotelu, wyśmienitego jedzenia i ciepłej, rodzinnej atmosfery. Każdego wieczoru na dzieci czeka wspaniała zabawa wypełniona animacjami, grami i rękodziełem, a rodzice mogą miło spędzić czas przy kominku przy lampce wina. Miejsce położone 10 min pieszo do stoku narciarskiego, gdzie można uczyć się jazdy na nartach pod okiem instruktora. Wieczory są idealne na spędzenie czasu w basenie, jacuzzi czy saunie. Świąteczny wieczór był fantastyczny – obfitość pysznego jedzenia i napojów, wizyta Świętego Mikołaja, śpiewanie kolęd. Dziękujemy Grzegorzowi, Justynie i synom za kolejne wspaniałe Święta. Jesteście najlepsi!
24 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Adrian Olkowski
Super, fantastyczny hotel. Mimo, że się fantastycznie ? rozrósł nie stracił nic ze swojego rodzinnego uroku. ?
23 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Anna Rakp
Mamy niesamowitą przyjemność spędzić tutaj kilka dni w okresie świąt Bożego Narodzenia i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych miejsc, w jakich kiedykolwiek byliśmy! Od momentu przyjazdu czujemy się jak w domu. Właściciele pensjonatu są niesamowicie gościnni i serdeczni, zawsze gotowi, by pomóc i zapewnić aby każdy gość poczuł się wyjątkowo. Pokoje są przestronne, bardzoooooooo czyste i urządzone z dbałością o każdy detal, co sprawia, że atmosfera jest niezwykle przytulna. Lokalizacja pensjonatu jest wręcz idealna – położony w sercu gór, oferuje wspaniałe widoki na otaczające szczyty i doliny. Codzienne śniadania są prawdziwą ucztą: świeże, lokalne produkty, pyszne domowe wypieki i aromatyczna kawa, która dodaje energii na cały dzień. Dodatkowo, pensjonat oferuje wiele atrakcji dla całej rodziny. Dzieci są zachwycone placem zabaw wewnątrz pensjonatu i możliwością spędzania czasu na świeżym powietrzu, a my mogliśmy w pełni zrelaksować się korzystając z sauny, jacuzzi i basenu . Każdy wieczór spędzaliśmy przy kominku, delektując się lokalnymi specjałami i wspaniałą atmosferą oraz niesamowitymi drinkami ( jak w 5-* hotelu ) serwowanymi przez Pana Jakuba. Srok Szefowej —— prawdziwy sztos !!! Polecamy ten pensjonat każdemu, kto szuka idealnego miejsca na rodzinny wypoczynek w górach. To miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a każda chwila jest pełna magii. Na pewno wrócimy! Ania :)
22 Gru 2024
Więcej
10 / 10
Michał
Ogólnie ładne miejsce, bardzo dobre jedzenie i mili , pomocni gospodarze. Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi.
17 Gru 2024
Więcej
10 / 10 Apartament
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Agnieszka Stodolak
Polecam z całego serca! Świetnie miejsc dla rodzin z dziećmi. Nasze dzieciaki bardzo zadowolone z atrakcji, a to najważniejsze. Wspaniali właściciele, którzy zawsze służą pomocą. Na pewno jeszcze tam wrócimy
20 Lis 2024
Więcej
10 / 10
Marek Stachowicz
Domowa atmosfera. Pyszne jedzenie. Świetne warunki. Rewelacyjny wygląd. Nowoczesne wykończenie. Trzeba wrócić Atrakcje w pobliżu: Czyste powietrze wszędzie blisko na wyciągnięcie ręki. Bezpieczeństwo: Spokojna okolica Jedzenie i napoje: Bardzo smacznie i do syta
22 Paź 2024
Więcej
10 / 10
Aleksandra Karwat
Zdecydowanie polecam pobyt w Tylickim Wzgórzu! Ostatnio byliśmy tam na przełomie sierpnia i września, było wspaniale. Dla dzieci nadal były atrakcje w tygodniu, dla dorosłych bardzo fajna integracja przy ognisku. Pensjonat jest nowoczesny, i ma wszystko czego potrzeba! Wygodne pokoje, baseny, sauna, mini grotą solną, place zabaw... jedzenie idealnie dostosowane do dzieci ;) świetne miejsce wypadowe do Krynicy, Muszyny. Chce również podkreślić niezwykle milą i rodzinna atmosferę, jaka panuje w Tylickim Wzgórzu! Właściciele ogromnie dbają o to, aby goście czuli się dobrze i odpoczęli. Świetne miejsce :))
18 Paź 2024
Więcej
10 / 10
MałGo A.
Bardzo przyjazny hotel, obsługa sympatyczna i miła. W hotelu basen na dole z wodą podgrzewaną?. Pokoje czyste i zadbane⭐️. Codziennie pukają sympatyczne panie z obsługi, pytają czy posprzątać pokój . Właściciele sympatyczni ,pomocni i przyjaźni gością ??. Jedzenie smaczne. Całej rodzinie przypadł pyszny kompot, wręcz rarytasem mozna go tam nazwać?. Codziennie starannie przygotowywane śniadania? i obiady? robione z dobrej jakości produktów ?. Właściciele nie oszczędzają na niczym, dbają o komfort swoich gości by czuli się jak w domu?. Dziś niestety wyjeżdżamy↗️ ,ale napewno tu wrócimy❗️ Pozdrawiamy Serdecznie?♥️
26 Wrz 2024
Więcej
10 / 10
Kamil Krawczyk
23 Wrz 2024
Więcej
10 / 10
Pawel Borkowski
Tylickie Wzgórze to cudowne, piękne miejsce do wypoczynku i naładowania baterii. W pensjonacie bardzo czysto, przepięknie urządzone wnętrza, bardzo dobre jedzenie, bardzo zadbane otoczenie, dużo rozrywek dla dzieci jak również dla dorosłych. Wszystko na bardzo duży plus,ale największy klimat tego miejsca tworzą właściciele. Wspaniali ludzie dzięki którym czujesz się tutaj jak w domu. Ośrodek zasługujący z całą pewnością na najwyższą ocene. Pozdrawiamy. ?
22 Wrz 2024
Więcej
10 / 10
Grzegorz
Tylickie Wrzgórze to przeurocze miejsce w cichym i spokojnym zakątku. Właściciele to cudowni ludzie prowadzący ten pensjonat z ogromną pasją, otwartością na ludzi i zaangażowaniem. Jedzenie na najwyższym poziomie, przygotowane z produktów wysokiej jakości. Obiekt polecany dla rodzin z dziećmi i to potwierdzam nie widzialem jeszcze tak dobrze dostosowanego obiektu dla małych dzieci. My byliśmy z nastolatkami ale są zachwyceni obiektem podgrzewana woda w basenie zewnętrznym, zjeżdżalnie wodne dla dzieci, basen i jacuzzi wewnętrzny, duże place zabaw, pokoje zabaw w budynku są monitorowane także na swoim telewizorze widzisz co robią twoje pociechy, wypożyczalnia rowerów bilard, tenis stołowy, siłownia , sauna, Naprawdę miejsce godne polecenia.
9 Wrz 2024
Więcej
10 / 10 Apartament
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa