preloader

Opinie

Ogólne
10 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Apartament
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
LP
Świetne klimatyczne miejsce idealne na rodzinny wypad. Zdecydowanie polecam
21 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Adam Oklejewicz
Świetny, świeży obiekt sprzyjający osobom uprawiającym sporty zimowe. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Schludnie i czysto. Basen, jacuzzi oraz sauny dostępne w obiekcie jasno przemawiają na jego korzyść i chęć ponownego pobytu. Obsługa oraz właściciele uprzejmi i pomocni. Brak zastrzeżeń ?
9 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Urszula Rybińska
Spędziłam razem z rodziną Święta Wielkanocne w pensjonacie Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni Najlepszą rekomendacją tego miejsca jest to że w dniu wyjazdu rezerwowaliśmy następny przyjazd Pensjonat jest prowadzony przez sympatyczną rodzinę która nie tylko traktuje pensjonat jako źródło dochodu ale widać że robią wszystko z pasją i zamiłowaniem Jest w całym pensjonacie bardzo czysto ,z gustem urządzone wygodne pokoje Jedzenie przepyszne. Wędliny ,ciasto ,bułeczki(zawsze ciepłe), wszystko co podane było świeże i robione na miejscu Gospodarze zapewniają rozrywkę dla dzieci i dorosłych Rodzice mogą się relaksować gdy dzieci mają animacje Wszystko co jest napisane o pensjonacie w internecie przez właścicieli jest zgodne z rzeczywistością Na sto procent jest to pensjonat dla rodzin z dziećmi Polecam
8 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Gabriela Siwecka
Spędziliśmy ostatnie święta w Pensjonacie. Bardzo przyjemna, rodzinna atmosfera. Własciciele serdecznie i pomocni. Jedzonko przepyszne. Pokoje urządzone z gustem. Bardzo czysto. Dobrze zorganizowana, naoliwiona maszyna. Polecam.
8 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
gru_j
Wspaniałe miejsce, komfort na wysokim poziomie, pyszne domowe jedzenie ? Cudowna strefa spa i okolica. Idealnie na odpoczynek? Przesympatyczni właściciele i obsługa ☺️
13 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Gosia G
Przecudowne miejsce prowadzone przez cudownych ludzi. Czuć tu piękną dobrą energię i prawdziwą gościnność. Pensjonat jest bardzo klimatyczny można naprawdę odpocząć i złapać oddech. Jedzenie przepyszne, domowe i przygotowane z sercem. Z całego serca polecam to miejsce każdemu kto szuka spokoju, natury i dobrej atmosfery✨
13 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Alicja Kostecka
Pensjonat bardzo czysty,wygodne pokoje,bardzo smaczne urozmaicone jedzenie,sauna i basen po nartach rewelacja.Bardzo mili i sympatyczni gospodarze. Za rok napewno tu zawitam
11 Mar 2026
Więcej
10 / 10
variant produkcja
Właśnie wróciliśmy z sympatycznego pobytu u Państwa. Serdeczne polecamy. Bardzo sympatyczni właściciele, którzy z troską dbają o gości. Pensjonat wspaniale przygotowany pod gościa w każdym wieku ! Bardzo smaczne i świeże jedzenie, Zadbana przestrzeń relaksu i Spa Bezpieczne i ciekawe miejsca dla maluchów ! Serdecznie polecamy !
10 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Sergiusz Orłowski
Wspaniałe, rodzinne miejsce. Ferie spędziliśmy razem z dziećmi we wspaniałej atmosferze. Świetnie wyposażone pokoje zabaw dla dzieci z monitoringiem to strzał w dziesiątkę! No i na koniec, wyśmienita kuchnia! Coś niesamowitego! No i ta kawa w barze... cudo. Bardzo dziękujemy właścicielom Tylickiego Wzgórza za wspaniałe przyjęcie i bezstresowe ferie. ?
10 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Lila P.
Potwierdzam, że każde ciepłe słowo napisane poniżej jest nie tylko prawdziwe ale zbyt skromne aby oddać faktyczne odczucia po pobycie w tym Pensjonacie. Wszystko było rewelacyjne i opuszczaliśmy to miejsce z wielkim żalem. Idealna czystość w całym obiekcie, wspaniałe posiłki, świetna strefa spa i inne udogodnienia sprawiły, że ten pobyt będzie niezapomniany. Bardzo podobało nam się, że właściciele osobiście witali gości i od pierwszej chwili stwarzali ciepłą i rodzinną atmosferę, której trudno szukać w wielogwiazdkowych hotelach. W czasie nieobecności rodziców gośćmi zajmował się ich syn - gratuluję wychowania młodego, sympatycznego i kulturalnego człowieka co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie łatwe. Gratuluję także pomysłu na to miejsce, życzę wytrwałości i mam nadzieję, że ten wysoki poziom będzie utrzymywany przez kolejne lata. Gorąco polecam to miejsce i mam nadzieję na kolejne udane pobyty.
7 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Anna Kokoć
Byliśmy w Tylickich Wzgórzach w tygodniu sylwestrowym 2025/2026. Pobyt dopracowany w najmniejszych szczegółach. Dużo atrakcji dla dzieci , sala zabaw, basen, sauna finska i parowa , a nawet grota solna na odpoczynek na leżaku z książką :) odległość od stoku nieduża, narciarnia w obiekcie nowa i zadbana. Jedzenie bardzo dobre, szeroki wybór, jedyna uwaga to moim zdaniem za mało opcji wegetariańskich, ale wszystko bardzo smaczne i świeżo przygotowywane. Warto zwrócić uwagę na zabranie gier planszowych (w obiekcie nie ma , my zapomnieliśmy wziąć ;). Fajna biesiada w altanie z grillem i elegancka kolacja sylwestrowa. Pokoje wystarczające dla rodziny 2+2. Każdy zgłoszony problem gospodarze starają się szybko rozwiązać.
6 Mar 2026
Więcej
10 / 10
Małgorzata
Pięknie miejsce,wspaniała lokalizacja ,przepyszne domowe jedzonko/długo by pisać... ach/,wygodne pokoje ,dzieci rodzice i dziadkowie zauroczeni jesteśmy tym miejscem-nasze tegoroczne odkrycie -będziemy wracać -dziękujemy przemiłym właścicielom "ps"czekolada do picia i kawki przeróżne-mniam -dzięki ?
28 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Aleksandra Gregor
Właśnie zakończyliśmy ferie w cudownym miejscu Tylickie Wzgórze. To miejsce pełne atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Właściciele dbają o to, by poczuć się u Nich jak w domu. Jest rodzinnie,przytulnie i bardzo smacznie :) Polecamy Tylickie Wzgórze z całego serducha i napewno tam wrócimy:)
28 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Aleksandra Baksalary
Piękny urlop na tydzień z rodzinką chociaż czułam jakbyśmy spędzili tu już więcej czasu. Idealne miejsce na aktywny wypoczynek z dziećmi. Nasza córeczka ma niecałe 2 latka i odnalazła się tu doskonale. Polecam miejsce z duszą prowadzone przez właścicieli. Myślę, że jeszcze tu wrócimy.
28 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Kacper baksalary
Przytulnie, smacznie, rodzinnie, cudownie. Dziękujemy!
28 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Joanna Anioł
27 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Kuba Krupa
Bardzo dobra jakość jedzenia, pokoje ładne i obsługa miła.Polecam, miejsce dobra dla rodzin z dziećmi
27 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Justyna Daszykowska-Lonc
Mieliśmy bardzo udany pobyt feryjny, hotel jest bardzo blisko stoków narciarskich , a basen i sauny były świetną alternatywą na spędzenie czasu z dziećmi po nartach. Jedzenie było bardzo świeże i pyszne, przygotowane z dbałością i uważnościa na smaki zarówno dzieciaków jak i dorosłych.
25 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Klaudia Łosik
Jesteśmy po tygodniowym zimowym pobycie w Tylickim Wzgórzu - miejscu, które zachwyca. Pokoje urządzone z niezwykłą dbałością o każdy detal, rewelacyjna(!!!) kuchnia uwzględniająca wybredne kubki smakowe najmłodszych gości (Droga Kuchnio, Wasze pierogi zostaną w mojej pamięci na długo) i piękna sala zabaw dla dzieci, która daje rodzicom chwilę oddechu po porannym szaleństwie na stoku. Bardzo przypadła nam do gustu filozofia właścicieli, zgodnie z którą na ferie można przyjechać wyłącznie w tygodniowych turnusach, dzięki czemu dzieci mają szansę poznać się nawzajem i nawiązać relacje. Pobyt był naprawdę bardzo starannie przemyślany pod kątem dzieci - uwzględniał ciepłą zupę podawaną zaraz po skończonym przedszkolu narciarskim (przed główną obiadokolacją) oraz popołudniowe atrakcje (w każdy dzień coś innego). Z całego serca polecamy spędzić ferie w tym miejscu wszystkim rodzinom z dziećmi - to był nasz najlepszy zimowy wyjazd :)
21 Lut 2026
Więcej
10 / 10
Agnieszka H
Edit po 5 latach: W tegoroczne ferie odwiedziliśmy Tylickie Wzgórze po raz 4. Po raz kolejny zobaczyliśmy jak rozwija sie i zmienia to miejsce, basen, sauny, jacuzzi, masaże, grota solna, siłownia, bilard, każdego roku ulepszona sala zabaw dla dzieci, wybitna kawa i drinki, chata w ogrodzie na ogniska z orkiestra czy plac zabaw z tyrolką. Jesteśmy zachwyceni każdego roku bardziej. Na szczęście są też elementy stałe, które sie nie zmieniaja: smaczne domowe jedzenie, wysoki standard czystości, doskonala atmosfera, wspaniali Gospodarze i Pani Niteczka :) To jedyne miejsce gdzie na wakacjach z dziećmi naprawdę odpoczywam!!! Dziękujemy! 5 lat temu: Cudowne miejsce dla rodzin z dziećmi: wspaniała atmosfera i towarzystwo, ciekawe atrakcje, fantastyczni gospodarze, pyszne, domowe jedzenie, wygodne apartamenty, blisko do stoku narciarskiego!!! Czego można chcieć więcej?
17 Lut 2026
Więcej