preloader

Opinie

Ogólne
10 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Apartament
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Marta Michalska
Bardzo chciałabym polecić Tylickie Wzgórze. Wspaniali właściciele, którzy dbają o najmniejszy szczegół, aby pobyt był jak najprzyjemniejszy. W pełni oddani oraz zaangażowani w życie pensjonatu oraz z chęcią porozmawiają na każdy temat ? jedzenie, które jest po prostu.. PRZEPYSZNE, okolica, która jest zielona widoki przecudowne oraz sielski, wiejski klimat ♥️. cisza która otula dusze i pomaga sie wyciszyć. Słychać jedynie świerszcze oraz śpiew ptaków. Najważniejsze, w najbliższej okolicy znajduje się główne źródełko wody Tylkiczanki a parę kilometrów dalej.. Pijalnia Wody w Krynicy Zdroju. Najlepiej podjechać samochodem, widoki oraz okalająca zieleń rekompensuje wszystko ♥️.
13 Cze 2025
Więcej
10 / 10
Małgorzata Kołodziejczyk
Tylickie Wzgórza to idealny pensjonat dla ludzi ceniących ciszę ,spokój i piękne widoki wokół.Klimatyczna strefa SPA zachęca do relaksu.Pyszne jedzonko i sympatyczni właściciele powodują to ,że chce się tam wrócić ? Gorąco polecam?
2 Cze 2025
Więcej
10 / 10
Karolina
Piękne miejsce, super dla rodzin z dziećmi (place zabaw, basen z brodzikiem, animacje), pyszne śniadania i obiady. Idealna miejscówka na spacer i również wypady do okolicznych miejscowości.
11 Maj 2025
Więcej
10 / 10
Monika Janarek
Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, właściciele cudowni, nie było problemu ze zmianą terminu pobytu, pyszne jedzenie :) w tym roku również będziemy wypoczywać w Tyliczu :)
7 Maj 2025
Więcej
10 / 10
Edyta Puskarz
To już nasza druga wizyta, tym razem z 8 latkiem na majówkę. Zdecydowanie polecam! Super czas dla rodziców i dziecka, takie już 7-8 letnie w moim odczuciu skorzyta najwięcej z warsztatów i wycieczek, plus ma szansę na integrację w Salach zabaw i na przepięknym placu zabaw, z rówieśnikami. Mega plus za super kompleks SPA, z basenem i całkiem fajna siłownią . Odpoczęliśmy i spędziliśmy super czas. Planujemy wrócić na ferie zeby odkryć zimowy Tylicz;) P.s. miłe zaskoczenie to wieczór piątkowy dla kobiet z warsztatami z robienia naturalnych kosmetyków, super pogaduchami nad przepysznym naparem z ... "bogactw natury".
4 Maj 2025
Więcej
10 / 10
Sylwia
Hotel czysty, przytulny, wszystko jak trzeba. Obsługa mega sympatyczna, śniadania pyszne, no i świetna lokalizacja. Idealne miejsce na reset, chętnie wrócimy!
2 Maj 2025
Więcej
10 / 10 Apartament
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Magdalena
Na Tylickim Wzgórzu spędziliśmy święta wielkanocne. Chcieliśmy bardzo podziękować Panu Justynie i Panu Grzegorzowi oraz Synom za wspaniały pobyt! Za możliwość odpoczynku, za komfortowe i czyste pokoje, za PRZEpyszne jedzenie, za organizację licznych warsztatów dla dzieci, za dobroć i uprzejmość, której doświadczyliśmy, za każdy dzień wypełniony ciepłą atmosferą! Będziemy polecać, bo warto i na pewno wrócimy. Pobyt oceniamy na 11/10!
21 Kwi 2025
Więcej
10 / 10
Anna Rybak
W Tylickim Wzgórzu mieliśmy przyjemność gościć z partnerem na początku marca. Oboje jesteśmy zachwyceni pobytem, jak i samym Tyliczem i panującymi tu warunkami narciarskimi nawet wczesną wiosną. Co do samego hotelu - wszystko na jak najwyższym poziomie! ? Czysto, przestronnie, urządzone w najlepszym guście i naprawdę ze smakiem, a jednocześnie bardzo przytulnie i „domowo”. Pokoje czyste i przyjemne. Posiłki bardzo smaczne, a Właściciele przesympatyczni i bardzo pomocni. Bardzo bliska odległość do stoku narciarskiego, co jest ogromnym plusem. Basen, sauny, grota solna i dużo atrakcji dla dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i polecamy z całego serca wszystkim, szczególnie rodzinom z dziećmi. Dziękujemy i na pewno wrócimy ?
30 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Barbara Łabaj
Jestem pod ogromnym wrażeniem Gospodarzy. Serce się cieszy widząc jak cudnie, z zaangażowaniem, pasją, prawdziwym profesjonalizmem można prowadzić pensjonat. Przepyszne, urozmaicone jedzenie, piękne wnętrza, strefa spa ( sauny, grota solna) i basen z idealnie, ciepłą wodą, tworzą atmosferę, w której można się doskonale zregenerować, odpocząć. Miałam okazję być bez dzieci, ale i dla nich jest mnóstwo atrakcji i przestrzeni gdzie mogą znaleźć dla siebie zajęcie. Serdecznie polecam i dziękuję ☺️
23 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Agnieszka Walicka
Pensjonat zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę! Jedzenie było absolutnie pyszne — różnorodne i świeże. Pokoje były bardzo czyste i dobrze wyposażone, co sprawiało, że pobyt był bardzo komfortowy. Dodatkowym atutem był basen, w którym woda miała przyjemną temperaturę, można również skorzystać z sauny czy groty solnej. Na koniec warto wspomnieć o przemiłej obsłudze — zawsze uśmiechnięci i pomocni, gotowi odpowiedzieć na każde pytanie i spełnić nasze oczekiwania. Zdecydowanie polecam ten hotel każdemu, kto szuka komfortu, smacznego jedzenia i przyjaznej atmosfery!
23 Mar 2025
Więcej
10 / 10
RENATA K
Cudowne miejsce do odpoczynku z rodziną, przyjaciółmi, na weekend, wakacje. Pani Justyna i pan Grzegorz prowadzą pensjonat z sercem i pasją, dbając o wszystkich gości bez wyjątku. Serdeczna atmosfera, pyszne jedzenie, fantastyczna strefa SPA, cisza, spokój, relaks to wszystko można znaleźć, w tym wyjątkowym miejscu, do którego z pewnością wrócimy.
23 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Beata Olesik
Miejsce godne odwiedzenia, także dla rodzin z dziećmi. Obsługa sympatyczna, z życzliwym nastawieniem do gości. Pokoje przestronne i czyste. Możliwość korzystania ze strefy SPA. Bardzo dobre i różnorodne jedzenie. Polecam!
23 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Patrycja Majewska-Wąchała
To miejsce, w którym zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą coś dla siebie. Na szczególne wyróżnienie zasługują przemili i bardzo pomocni gospodarze, którzy dbają o komfort każdego gościa. Już od progu czuć ciepłą, rodzinną atmosferę, a obsługa jest zawsze gotowa do pomocy. Jedzenie? Rewelacja! Śniadania i obiady są świeże i pyszne, przygotowywane z dbałością o każdy detal. Po całym dniu atrakcji to prawdziwa uczta. Dla rodzin z dziećmi pensjonat oferuje wiele udogodnień – drewniana sala zabaw, uroczy kącik w jadalni, basen, brodzik dla najmłodszych, a także jacuzzi, sauny, grota solna i masaże dla dorosłych. Pensjonat jest świetnym wyborem zarówno zimą, jak i latem. Zimą można skorzystać z pobliskich stoków narciarskich – nasza najstarsza córka miała okazję pojeździć na nartach, co było ogromnym plusem! Latem natomiast można cieszyć się zewnętrznym basenem i piękną okolicą. My wróciliśmy wypoczęci i pełni pozytywnych wrażeń!
16 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Justyna Gołąbek
Super miejsce dla rodziców i dzieci! Czas wytchnienia, dużo dostosowań dla dzieci (sala zabaw, plac, sala w restauracji, sztućce, śliniaki, kuchnia do podgrzewania jedzenia, obiady, śniadania..) i raj dla rodziców (basen, sauny, spa, bar, bilard, siłownia,..). Można by tak wymieniać i wymieniać.. + właściciele SUPER- codziennie pytają o komfort, służą pomocą. Na pewno tu wrócimy !
15 Mar 2025
Więcej
10 / 10
IRENEUSZ KOSCIOŁEK
13 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Aleksandra Biegaj
Wspaniały klimatyczny pensjonat ze wszystkimi udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Właściciele bardzo dbają, żeby goście czuli się komfortowo i relaksowali w spokoju górskiego krajobrazu. Basen, spa, bawialnia, wygodne, pięknie urządzone pokoje, warsztaty i zajęcia dla małych i dużych. Do tego świeże, pyszne i urozmaicone posiłki. Nikt nie wyjdzie głodny (nawet "dzieci-niejadki"), na dietę nie ma co liczyć. ;) To idealne miejsce na odpoczynek z rodziną lub przyjaciółmi – zarówno latem, jak i zimą. My na pewno wrócimy! :)
10 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Ewa Brzezińska
Pierwszy raz zdarzyło mi się, że podczas urlopu nie zmieniłabym zupełnie nic! Było idealnie. Miejsce piękne, hotel urządzony w cudnym klimacie, przestronny pokój, jedzenie pyszne (jak dzieci zjadały, to najlepsza rekomendacja ;)), najlepsza kawa jaką piłam :) Stok bliziuteńko, w zasadzie wszystko na miejscu - restauracja, sala zabaw, basen, sauna. Wszystko zadbane, czyste. No i animacje dla dzieci! Gospodarze przed przyjazdem udzielają bardzo szczegółowych i przydatnych informacji. Nawet pogoda nam dopisała :) Było wspaniale, dziękujemy i widzimy się za rok! :)
8 Mar 2025
Więcej
10 / 10
natka frolików
Serdecznie polecamy Tylickie wzgórze spędziliśmy tam cudowny tydzień z dziećmi . Pyszne jedzenie , piękne spa i dużo atrakcji dla dzieci to tylko niektóre za zalet. W pobliżu świetnie przygotowane stoki do rodzinnej jazdy na śniegu.
8 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Karolina Niewiadomska
Bardzo polecam to miejsce, byliśmy z dziećmi na ferie zimowe. Wszystko z wielką starannością, atrakcje i dla dorosłych i dla dzieci, z basenu dzieci korzystały codziennie zachwycone. Duże brawa dla właścicieli i całej obsługi za wysoki poziom tego miejsca! Polecam - a już w szczególności dla rodzin z dziećmi.
6 Mar 2025
Więcej
10 / 10
Adrian Brzeziński
Wspaniałe miejsce! Wspaniali ludzie! Wspaniała atmosfera! Pyszne jedzenie! Wszystko co trzeba w jednym budynku! Przestronne pokoje, restauracja, ogromna bawialnia, basen i plac zabaw na dworze. Codziennie animacje dla najmłodszych ale znajdą się też zajęcia dla rodziców. Jednym zdaniem - wszystko czego trzeba do wypoczynku z dziećmi. Wnętrzka wykończone ze smakiem. Czuć, że właściciele dbają o swój pensjonat. Do stoku rzut beretem. Z maluchami polecam auto ale starsi mogą chodzić tam spacerkiem. Dla nas rewelacja. Polecamy z całego serca!
26 Lut 2025
Więcej