preloader

Opinie

Ogólne
10 / 10
Lokalizacja
9.7 / 10
Apartament
10 / 10
Obsługa
10 / 10
10 / 10
Bartosz Wachowiak
Odwiedziliśmy Pensjonat Tylickie Wzgórza i jesteśmy absolutnie zachwyceni! To miejsce, które pod każdym względem przekracza oczekiwania — od przepięknej lokalizacji po niezrównaną gościnność. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przepyszna kuchnia. Każde danie to prawdziwa uczta smaków, przygotowane z najwyższą starannością i z lokalnych, świeżych składników. Śniadania i kolacje serwowane z widokiem na malownicze wzgórza nadają każdemu posiłkowi wyjątkowego charakteru. Wnętrza pensjonatu zachwycają przemyślanym wystrojem — przytulne, eleganckie, z dbałością o każdy detal, który tworzy atmosferę relaksu i komfortu. Pokoje są przestronne, czyste i wyposażone we wszystko, czego potrzeba, by poczuć się jak w domu. Lokalizacja? Idealna! Bliskość stacji Master-Ski sprawia, że to doskonałe miejsce dla miłośników sportów zimowych. Widok z okien na stok i otaczające wzgórza zapiera dech w piersiach niezależnie od pory dnia. Dodatkowym atutem jest basen, który po dniu pełnym aktywności zapewnia chwilę regeneracji i odprężenia. Czuć tu prawdziwą, serdeczną atmosferę, którą tworzą zarówno właściciele, jak i cały personel. Każda chwila spędzona w Tylickich Wzgórzach była wyjątkowa i na pewno jeszcze tu wrócimy. Z całego serca polecamy to miejsce każdemu, kto szuka pięknego zakątka pełnego spokoju, natury i doskonałych wrażeń!
31 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Małgorzata Licznerska
To Nasz 6 pobyt w tym urokliwym pensjonacie. Od momentu przyjazdu czuliśmy się tu jak w domu, dlatego tak chętnie tu wracamy. Ciepłe powitanie gospodarzy, przytulne wnętrza, cudowne spa, masaże oraz animacje dla dzieci. Każdego ranka czekało na nas pyszne śniadanie – regionalne sery, domowe wędliny, świeżo wypiekany chleb i aromatyczna kawa. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można odpocząć, nacieszyć się naturą i poczuć prawdziwą górską gościnność, ten pensjonat to strzał w dziesiątkę. Z pewnością zakochacie się w tym miejscu tak samo jak my.
31 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Wojciech Jastrzębski
Jeśli chcesz zafundować sobie bunt na pokładzie względnie depresję u najmłodszych na wieść że jutro koniec i wracamy do domu to dobrze trafiłeś…:D Brawo??
31 Sty 2025
Więcej
10 / 10
anna
Super miejsce w super warunkach i super klimatach. Polecamy.
31 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Krzysztof
Dałbym 6 gwiazdek ale nie ma skali. Piękne wystrój, pyszne jedzenie, mili gospodarze, moc atrakcji. Miejsce dedykowane głównie rodzinom z dziecmi z czego doskonale się wywiązuje. Wrócimy na pewno....
31 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Ewelina Żmudzin
Idealne miejsce na rodzinny wypad na narty? komfortowe pokoje, wykończone z dbałością o każdy detal. Przepyszne i różnorodne jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie wyjdzie głodny. Dzieciaki mają gdzie poszaleć, duża sala zabaw, basen a dodatkowo każdego dnia animacje. Wisienką na torcie są wspaniałe widoki. Serdecznie polecam! ?
29 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Katarzyna Niemiec- Murzyn
Fantastyczny standard, znakomita kuchnia oraz bardzo miła atmosfera czynią z tego pensjonatu miejsce do którego chce się wracać :) Byliśmy tutaj dwa razy zimą i jesteśmy zachwyceni! (dzieci również) Grota solna i baseny sztos! Dziękujemy bardzo i polecamy z całego serca :)!
28 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Małgosia Wilkowska
Spędziliśmy w Tylickim Wzgórzu tydzień ferii z dwójką małych dzieci. Mieszkaliśmy w budynku B, obawialiśmy się nieco logistyki przemieszczania się do głównego budynku na posiłki i inne atrakcje, ale okazało się to mało uciążliwe. W budynku B bylo ciepło, przytulnie, pokój czysty, przestronny, wygodnie urządzony. Dużo miejsca na rzeczy, dostępne nocniki, podkładki na kibelek i podesty dla dzieci. Wielki plus za zasłony w oknach, ktore pozwalały sie wyspać. Z okna widok na stok. Wspaniałe jedzenie, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, świetny basen, możliwość korzystania z sal zabaw, ciekawe animacje dla starszaków. Dzięki bliskości stoku narciarskiego można tam dotrzeć zanim zrobi się tłoczno. Zaraz ponad budynkiem tereny gdzie jeździliśmy na biegówkach. To wszystko pozwoliło nam wspaniale aktywnie wypocząć. Dziękujemy!
28 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Cezary Gromko
Miejsce przecudowne, warunki fantastyczne, a Gospodarze są niesamowici. Zarówno Rodzice jak i Synowie bardzo pomocni, życzliwi i uprzejmi. POLECAM - dla rodzin z dziećmi. Dzieci nie mają prawa w tym miejscu się nudzić. Jak mój Syn stwierdził w skali od 1 do 10 - nieskończoność. Właśnie tu obok 5 gwiazdek powinien znajdować się znak nieskończoności. Ja całkowicie zgadzam się z Synem i również daję NIESKOŃCZONOŚĆ. Wracamy na pewno.
27 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Iwona Dominiak
Miejsce na relaks i wypoczynek godne polecenia. Pokoje przestronne dobrze wyposażone większość z balkonami. W pokojach czysto i przytulnie. Wyżywienie super dostosowane dla dzieci i dorosłych.Do tej pory tęsknimy za niektórymi daniami. Pomysł z zupą dodatkowo dla dzieci super.Dużo dbałości o szczegóły wypoczynku w stosunku do gościa. Pani właścicielka pomocna w każdym problemie. Potrafi zorganizować przepyszny tort urodzinowy i przepiękny bukiet kwiatów.Na każdym kroku duża dbałość o rodzinną atmosferę. Dużo udogodnień i atrakcji dla dzieci. Czytelny regulamin pobytu w którym zadbano o bezpieczeństwo zarówno dorosłych jak i dzieci. Pokoje wyciszone dość dobrze, że pomimo dużej ilości dzieci w różnym wieku można spokojnie odpocząć. Lokalizacja pensjonatu blisko stoku, który można podziwiać przez okno. Widoki z okien bardzo ładne. Zimowa sceneria tym bardziej podnosi walory widokowe. Duży plus za darmowy transport na stok. Dorośli mogą odpocząć w grocie solnej na basenie, siłowni ale również skorzystać z oferty super drinków w barze prowadzonym przez syna właścicielki. Warsztaty dla pań też super pomysł. Szczerze polecam wypoczynek w tym miejscu. Pozdrawiam właścicieli.
23 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Michał Antoniak
Fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Byliśmy po raz drugi, ale na pewno nie ostatni. Gorąco polecam!
20 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Adam Pempiak
18 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Magda Lyszczarz
Pierwszy raz zdecydowaliśmy się spędzić Sylwestra w Tylickich Wzgórzach. Jesteśmy zachwyceni pobytem i chętnie wrócimy tu znowu! Pensjonat w nowoczesnym stylu z prawdziwie rodzinną atmosferą. Przemili gospodarze, zawsze uśmiechnięci i uprzejmi, chętni do pomocy. Sam obiekt urządzony w ciepłym rodzinnym góralskim stylu. Pokoje przestronne i czyste. Naprawdę czyste - co jest dla nas bardzo ważne. Posiłki - śniadania i obiadokolacje z pysznym jedzeniem. Zarówno dorośli jak i dzieci znajdą coś dla siebie, ponieważ zawsze jest kilka propozycji. W obiekcie jest winda, wszelkie udogodnienia dla dzieci, pokój zabaw, basen i siłownia, do tego ping-pong i stół do bilarda. Wszystko dostępne, zadbane i ładnie urządzone. Nie znaleźliśmy rzeczy, której by nam brakowało. Bardzo fajnie zorganizowany bal Sylwestrowy, z pysznym jedzeniem i muzyką, o dekoracjach nie wspomnę. Dla dzieci codziennie animacje, a dla miłośników białego szaleństwa stoki w odległości 3 do 10 minut. Serdecznie polecam każdemu kto chce wypocząć, zwolnić i złapać oddech, bo tutaj poczuje się zaopiekowany pod każdym względem! Szczególne podziękowania dla syna gospodarzy za codzienną pyszną kawę po obiedzie, uśmiech i przesympatyczny stosunek do gości! Gdybym miała wskazać coś do poprawy to kanapy w pokojach są już "wysiedziane" i niewydognie się na nich śpi ;)
13 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Magdalena Wilkowska
Wyjątkowe miejsce, bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi. Różnorodne i pyszne jedzenie. Rewelacyjne udogodnienia dla najmłodszych. Świetna lokalizacja w pobliżu stoku narciarskiego. Mamy nadzieję, że jeszcze wrócimy!
13 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Katarzyna K
Jesteśmy zachwyceni naszym pobytem :) Wyczuwa się domową atmosferę i przemiłych, otwartych Właścicieli, którym zależy na odpowiednim poziomie tego miejsca. Dla dzieci świetna sala zabaw, ciekawe atrakcje wieczorne. Super basen, sauny. Przepyszne jedzenie, dzieci jak i dorośli na pewno będą zadowoleni. Miejsce dla wymagających klientów, idealnie dostosowane pod dzieci. Podsumowując - bardzo polecamy i pozdrawiamy serdecznie Właścicieli :)
11 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Tomasz Bednarski
Bylismy kolejny raz z 3 dzieci, jak zwykle SUPER!!! Wrocimy:)
11 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Andrzej Fugiel
Jest ok
4 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Anna Polańska
W pensjonacie Tylickie Wzgórza spędziliśmy tydzień podczas przerwy bożonarodzeniowej i zdecydowanie polecamy. Przesympatyczni właściciele, którzy dbają o rodzinną atmosferę oraz wkładają całe serce, żeby zapewnić miły pobyt gościom, a także piękne miejsce blisko wyciągu narciarskiego. Pensjonat gustownie urządzony, czysty, pyszne jedzenie (zwłaszcza ciasta) - duży plus, że posiłki są dostosowane do dziecięcych smaków. Oprócz tego basen, sauny, strefa spa, kąciki zabaw dla najmłodszych, a podczas pobytu animacje dla dzieci- maluchy zadowolone a rodzice mogą odpocząć. Dziękujemy za wspaniały wypoczynek i do zobaczenia!
4 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Aleksandra Porczak
Dwa tygodnie u Pana Boga za piecem! Jedzonko jak u Babci, pyszna pycha. Na talerzu jedzonko zostało tylko raz i to dlatego że nie cierpię kminku. Super pokoje. Wygodne łóżka i czyściutko wszędzie. Strefa spa z grota solna to bajka. Po prostu rewelacja! Polecam!
4 Sty 2025
Więcej
10 / 10
Dagmara Pres
Gorąco polecam pobyt w Tylickim Wzgórzu - ciekawe animacje, wyśmienite jedzenie, pięknie urządzony, przytulny pensjonat, dobra lokalizacja dla narciarzy.
3 Sty 2025
Więcej